Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Potrzebne Menu Barowe do Telewizora

arczi99 - 18 Sierpień 2021, 11:51
Temat postu: Potrzebne Menu Barowe do Telewizora
Witam
Poszukuję kogoś do zrobienia menu barowego. Chodzi o kilka pozycji posiłków i ewentualnie jakieś foto dania obiadowego z możliwością edycji w razie zmiany ceny lub braku aktualnej pozycji do sprzedaży. wszystko do zmiany na kompie lub tablecie i wgrywane na pendrive. Pendrive wkładam w telewizor i wyświetla.
Szukałem po necie w ogłoszeniach ale nic nie znalazłem, nie wiem jak to menu się nazywa i może dlatego.

Martin Nez - 18 Sierpień 2021, 15:21

Witam,
chcesz to za każdym razem zmieniać w Corelu i eksportować np jpg'a, który TV będzie w stanie odpalić? Myślę, że lepiej byłoby to zrobić np. jako stronę www z możliwością edycji i eksportować jpga z tej strony. Takie coś jest bardziej uniwersalne i nie potrzeba licencji na program tylko do zmiany cen. Tutaj możesz zobaczyć przykład zastosowania: http://html2canvas.hertzen.com/
Pozdr,
MN

arczi99 - 19 Sierpień 2021, 01:20

Nie wiem jak, dlatego napisałem zapytanie i czy ewentualnie może ktoś mi to zrobić oczywiście odpłatnie, a co do edycji to tez nie bardzo wiem. Fakt jest taki że musi to być .jpg

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group