Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Corel PHOTO-PAINT - jak przekształcić zdjęcie w...

tomczy_twsm - 28 Listopad 2009, 15:06
Temat postu: jak przekształcić zdjęcie w...
jak przerobić zdjęcie w dwu lub trzy kolorowe z takimi jakby ostrymi zakończeniemi...
nie chodzi mi o takie zwykłe przekształcenie/pasteryzację tylko taki efekt jak poniżej:
przed:

po:


pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedź

wawel - 30 Listopad 2009, 09:15

zwektoryzowac
tomczy_twsm - 30 Listopad 2009, 14:24

zapewniam Cię że takiego dobrego efektu nie uzyskasz... chyba że masz jakieś dobre ustawienia to pochwal się... ja używam Corela x3 jak coś :)
GangstaMike - 1 Grudzień 2009, 18:21

Wklejasz do DRAWa, klikasz prawym i wybierasz przekształć w .... no i np. logo szczegółowe, potem masz różne opcje, które są już raczej bardzo intuicyjne. Raczej nie powinno być problemów :)
niski - 7 Grudzień 2009, 15:19

wszystko sie zgadza jednak takiego efektu nie uzyskacie wektoryzowaniem ;)
GangstaMike - 10 Grudzień 2009, 12:42

Można przekształcić a potem poprawiać ręcznie i to już jest dobre wyjście, tylko mozolne i czasochłonne.
Highflyer - 10 Grudzień 2009, 18:13

tomczy_twsm napisał/a:
pasteryzację


Hmm, moze sie nie znam na grafice, ale pasteryzowac to mozna zywnosc;)

Chyba bardziej chodzi o posteryzacje:)

Rosa - 11 Grudzień 2009, 22:15

Highflyer napisał/a:
tomczy_twsm napisał/a:
pasteryzację


Hmm, moze sie nie znam na grafice, ale pasteryzowac to mozna zywnosc;)


Najlepiej w słojach Wecka np. :-D A jeśli chodzi o przekształcenie obrazka, to są dwa sposoby; tak jak kolega wyżej wspomniał - strasować i ręcznie poprawić lub obrysować (też ręcznie) zdjęcie. Obydwa bardzo pracochłonne.

tomczy_twsm - 15 Grudzień 2009, 10:48

a nie ma jakieś wtyczki (plug-in) żeby przerabiał jakoś sam program intuacyjnie.... bo ja bym chciał takich efektów na więcej niż jednej pracy... mam parę zdjęć które chcę tak przerobić... i nie wyobrażam teraz sobie siedzenia i mozolnie to ręcznie przerabiać... tym bardziej że nie mam tak czasu...
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group