Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Pomóż mi wykonać rysunek - [Prośba] przeróbka loga z jpg'a na grafikę wektorową

Michiru - 15 Grudzień 2009, 17:40
Temat postu: [Prośba] przeróbka loga z jpg'a na grafikę wektorową
Witam, nie wiem czy można o coś takiego prosić. Najwyżej temat poleci do kosza. Nie siedzę w grafice, mam tylko gimpa którym nie umiem się posługiwać zbyt profesjonalnie jest po prostu trudny w użyciu, więc nawet nie chce mi się uczyć... Słyszałem, że Corel jeśli chodzi o wektory to miażdży. Chciałbym żeby ktoś w wolnym czasie pobawił się z tym http://www.metal-archives.../1/2/181295.jpg (swoją drogą bardzo fajny zespół z Norwegii, heh) chodzi o to żeby wyodrębnić/przerobić na wektory logo z napisem łącznie z "paniami" i tymi efektywnymi rozbryzgami i kreskami nad napisem. Bardzo by było super jakby ktoś to poskubał, nie potrzebuje tego od zaraz, dlatego taka głupia prośba, która jak myślę poleci do kosza xD. Pozdrawiam.
DzumA - 78 - 16 Grudzień 2009, 14:50

Masz fart ;-) niestety zdjęcie jest fatalnej jakości do idealnego odzwierciedlenia.
Chwilę z tym powalczyłem i efek jest taki ;-)

Michiru - 16 Grudzień 2009, 21:07

O, bardzo dziękuję, jak dla mnie (szaraka) efekt jaki uzyskałeś jest odjazdowy musisz mieć bardzo dobre umiejętności skoro udało Ci się z tak badziewnej jakości zdjęcia zrobić takie coś ^^. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group