Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Webdesign, layout - Muzyka Asdef'a - co ma zawierać taka strona???

Asdef - 17 Luty 2007, 23:56
Temat postu: Muzyka Asdef'a - co ma zawierać taka strona???
Witam, Ci co mnie znają wiedzą, że oprócz dziedziny informatycznej, zajmuje się amatorsko realizacją dźwięku… jest to bardziej zabawa i hobby niż cel!

Ale, potrzebuję zrobić stronę autorską, na której będą znajdowały się właśnie moje projekty muzyczne…

Potrzebuje pomocy przy pomysłach, jak ma wyglądać taka strona, co powinna zawierać…

Oraz Tytuł sajtu i niewięcej układ… storna powinna być nowoczesna, ale zarazem z profesjonalną grafiką… niekoniecznie technologią, może być to w zwykłym Photoshopie grafika… chodzi mi o pomysły…

kolorystyka, font, oraz jakieś logo - dajcie jakieś pomysły :)

anonymus - 18 Luty 2007, 14:23

Może coś :stąd: Cię zainspiruje...
Asdef - 18 Luty 2007, 21:06

widziałem, szkoda że tam są projekty na wielkie projekty i wortale, a mnie chodzi na coś w stylu, portfolio, strona domowa...
anonymus - 18 Luty 2007, 22:37

Wiesz, czasami jakiś drobiazg Cię naprowadzi na ślad - mi często przy projektowaniu stron się zdaża, że gdzieś tam jakiś elemencik mi się spodoba, jakiś styl i na podstawie tej jednej rzeczy zaczyna się wszystko wykluwać. A wzorować się na profesjonalistach to nie wstyd!

Ja aktualnie znęcam się nad projektem strony zespołu heavymetalowego, co jest dla mnie dużym wyzwanie, bo akurat ten rodzaj muzyki jest mi obcy, a nie chciałbym (bo mam wolną rekę) żeby ta strona - jak setki innych, podobnych tematycznie - była schematem: czarny - srebrny - gotyckie kroje pisma - czaszki, kościotrupy, kapiąca krew i takie tam pierdoły. I na razie jestem zadowolony z wstępnego projektu, klient też się do niego zapalił, ale na razie wygląda na to, że sam jeszcze nie wie, czego chce :D. Jeżeli ją ukończę, to może wrzucę dla porównania końcową wersję i motyw, który mnie na to naprowadził - ale to jeszcze pewnie z kilka tygodni potrwa...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group