Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - MENU - 1

dlr - 13 Marzec 2007, 09:38
Temat postu: MENU - 1
Jak oceniacie to menu /łamane na pół
- PC/X3 -

jagna - 14 Marzec 2007, 00:11

Robię się głodna a to potwierdza, że zrobiłeś dobrą robotę z tymi cennikami.

Podoba mi się też, że wiesz jak grać w kolory. Oszczędziłeś klientowi wydatków a efekt końcowy ciągle super!

kreart - 14 Marzec 2007, 10:23

niezła robota. Widać że masz dyg do projektowania ;)

tylko nie wiem gdzie zaoszczędził na kolorach... być może jagna nie odpaliłaś w dużym oknie jotpega ;)

dlr - 14 Marzec 2007, 11:41

dzieki za oceny :P Może ktoś chce mnie zatrudnić hehe
Dla klienta robiłem jeszcze kubki, pojemniki "na wynos" itp (+ kilka wykrojników). Tam akurat jest w 2 kolorach czyli to co w menu tylko bez fotek... no i tam jest dla oszczędności. Żeby zachować klimat zostawiłem to też na menu... bo chyba nie o to chodzi żeby było kolrowo :)
Choć pewnie i tak jest kolorowo przez fotki. Ale oszczędziliśmy na opakowaniach bo pierwszy efekt robi menu dopiero potem opakowania zamówień :)

jagna - 15 Marzec 2007, 06:02

kreart napisał/a:
być może jagna nie odpaliłaś w dużym oknie jotpega ;)


Oh Sh....t! Masz rację. W nocy powinno się spać a nie oglądać czyjeś prace:)

Jako dwa kolory też wygląda dobrze:))

trance01 - 15 Marzec 2007, 18:38

Świetne !!! Może kiedyś nadarzy mi sie okazja aby zrobić komuś tego typu Projekt :) Pozdrawiam i Podziwiam :)
trance01 - 15 Marzec 2007, 18:40

Jedno pytanie mam tak z samej ciekawości. Jak długo nad tym pracowałeś ? Bo moim zdaniem zapewne kilka dni zajęło ci zebranie potrzebnych materiałów a potem złożenie tego w całość :)
dlr - 16 Marzec 2007, 10:32

Nad ulotką pracowałem od 8.00 do 11.00 - bez zdjęć. Sama koncepcja + opisy (wymyślane przez klienta na poczekaniu - też się zeszło :). Fotki + drobne zmiany opisów dostałem dzień później więc z kolejnego dnia trzeba dołożyć ze 3 godz. Technicznie rzecz biorąc to projekt jest banalny. Generalnie myślę, że każdy nawet początkujący, znający podstawowe funkcje CORELA by go zrobił jeśli by miał koncepcję wykonania (która sądząc po opiniach taka zła nie była). Choć często zdarza mi się dużo dłużej pracować nad czymś bardziej banalnym.
makolek - 6 Czerwiec 2007, 15:55

jagna napisał/a:
Robię się głodna a to potwierdza, że zrobiłeś dobrą robotę z tymi cennikami.

Podoba mi się też, że wiesz jak grać w kolory. Oszczędziłeś klientowi wydatków a efekt końcowy ciągle super!


hmm efekt fakt .. niezły.. ale gdzie tu oszczędności dla klienta... nadal to 4+4 kolory :-/

jagna - 7 Czerwiec 2007, 02:12

jeśli się nie doczytałeś - to powyżej znajdziesz mój koment co do kolorów....
makolek - 8 Czerwiec 2007, 10:25

uuups.. ślepym na starość ;-)
jagna - 9 Czerwiec 2007, 06:03

będzie ci to wybaczone:)
makolek - 9 Czerwiec 2007, 06:39

a jeszcze nie jest ? :cry:
jagna - 10 Czerwiec 2007, 13:04

ja działam z 8 (lub 10) godzinnym opóźnieniem :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group