Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Zlecę/wykonam pracę - Strona www(50zł) sklep internetowy(100zł)

audi15 - 6 Marzec 2011, 12:34
Temat postu: Strona www(50zł) sklep internetowy(100zł)
Oferuję tworzenie stron(50zł) lub sklepów internetowych(100zł) opartych na systemie Joomla . NUmer GG :7547283
Novaline - 10 Marzec 2011, 15:23

Hej,

a daj na priv linka do portfolio.

chezare - 11 Marzec 2011, 07:06

Novaline, a dlaczego taka konspiracja? Niech kolega da linki do swoich dzieł, tutaj, na forum. Tylu ludzi szuka szuka takich usług, a kolega robi "za darmochę".
Novaline - 11 Marzec 2011, 12:11

Chezare, a ja konspiracyjnie linków nie dałem? Kolega nie zamieścił, to pewnie nie chce się chwalić swoimi pracami. Dlatego poprosiłem o priv. Bo inaczej dawno powinny być, prawda?
s-p-i-n - 11 Marzec 2011, 12:25

Z tego co mi wiadomo to audi15 wlasnie pracuje nad swoja pierwsza strona, wiec poki co niema sie czym pochwalic.
chezare - 11 Marzec 2011, 19:07

Novaline z tym chwaleniem, to różnie bywa. Widziałem już paru takich co się chwalili, a nie było czym :-) Żeby była jasność ja się z Audi15 nie śmieję, bo równie dobrze może się okazać, że nie ma powodów do żartów. "Amatorów" przy których zawodowcy dosyć blado wypadali, też już paru widziałem. Jedyne co mnie dziwi, to cena, albo człowiek dorabia do kieszonkowego, albo jest piekielnie szybki :-)
konkurencja mu wyrosła

hightower - 6 Kwiecień 2011, 02:15

w tej cenie to baner, albo wizytowka.
Novaline - 6 Kwiecień 2011, 08:15

konkurencja mu wyrosła[/quote]

e tam, trzeba się było pod coś podlinkować :)

Sponsi - 6 Kwiecień 2011, 11:14

Masakra, biedny, zepsuty rynek.... a najgorsze jest to, że polskie firemki taki chłam projektowy i usługowy łykają.
aniaoszczedna - 19 Czerwiec 2015, 10:52

Ładne stronki internetowe robi eyedesign.com.pl. Przejrzyste i czytelne. Dodatkowo zajmują się pozycjonowaniem, co zwiększa atrakcyjność witryny internetowej. Firma zajmuje się tworzeniem witryn internetowych oraz ich obsługą. Poza tym wykonuje pozycjonowanie stron oraz reklamy AdWards co pozwala pozyskać nowych klientów. Przede wszystkim musi być dobre pozycjonowanie.
tegraf - 19 Czerwiec 2015, 11:08


Shame - 19 Czerwiec 2015, 17:54

aniaoszczedna napisał/a:
Ładne stronki internetowe robi eyedesign.com.pl. Przejrzyste i czytelne. Dodatkowo zajmują się pozycjonowaniem, co zwiększa atrakcyjność witryny internetowej. Firma zajmuje się tworzeniem witryn internetowych oraz ich obsługą. Poza tym wykonuje pozycjonowanie stron oraz reklamy AdWards co pozwala pozyskać nowych klientów. Przede wszystkim musi być dobre pozycjonowanie.


Ludzie nawet się nie wysilają, by ich marketing gówn... szeptany miał chociaż pozór autentyczności.

tegraf - 20 Czerwiec 2015, 17:17

Dałem ten obrazek jako dyplom dla Oszczędnej, zasłużonego Naczelnego Archeologa Forum Wodip odkopującego wątek sprzed 4 lat.
afterweb - 7 Marzec 2019, 13:33

Jeżeli zależy Ci na odpowiednim stworzeniu strony na długie lata musisz pamiętać o SEO.

Polecam firme http://corel.wodip.opole.pl/forum/index.php Pomoze nie tylko w tworzeniu ale odpowiednim zoptymalizowaniu i poprowadzeniu kampanii.

Wieloletnie doświadczenie i tysiące poprowadzonych projektów.

restauro - 7 Marzec 2019, 14:06

Nie wiedziałem , że zaliczenie kursu jest nagrodą i wyróżnieniem .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group