Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Propozycje i uwagi - Króta sesja zalogowania.

LogoPedant - 29 Lipiec 2011, 17:25
Temat postu: Króta sesja zalogowania.
Hej.

Zapytuję o możliwość przedłużenia sesji zalogowania, aby po kilkunastu minutach, nie trzeba było logować się ponownie.
To dość upierdliwe, a najbardziej w sytuacji, kiedy piszemy komentarz do jakiegoś wątku i trwa to dłużej, aniżeli sesja,
no i zaczynają się schody...

Da się wydłużyć sesję? Na innych forach jestem zalogowany cały dzień, w zasadzie do momentu zamknięcia przeglądarki.
Czas to pieniądz... ;-)

restauro - 29 Lipiec 2011, 18:41

Jestem zalogowany od roku i nic się nie dzieje.
Sponsi - 29 Lipiec 2011, 18:50

Chodzi raczej o sesję edycji postu...
restauro - 29 Lipiec 2011, 19:29

To pewnie tylko administrator może zmienić .Napisz do niego na pw.
LogoPedant - 29 Lipiec 2011, 19:40

Chodzi o zalogowanie. Wylogowuje mnie po kilku lub kilkunastu minutach, bez względu na to, co robię na forum...
Cysorz - 29 Lipiec 2011, 21:16

To nie jest normalne. Próbowałeś innych przeglądarek??
LogoPedant - 30 Lipiec 2011, 13:32

To samo pod IE. Używam FF...
roland - 1 Sierpień 2011, 10:39

Jestem za granica i nie mam polskich znakow. Jezeli Cie wylogowuje po klikunastu minutach w trakcie np. pisania wiadomosci, to raczej jest cos nie tak z Twoimi ustawieniami. Forum powinno Cie wylogowacv po kilkunastu minutach bezczynnosci. Zmienilem jednak w ustawieniach, tak by Forum wylogowywalo po 2 godz. bezczynnosci.
LogoPedant - 1 Sierpień 2011, 12:41

roland napisał/a:
(...) Forum powinno Cie wylogowacv po kilkunastu minutach bezczynnosci. Zmienilem jednak w ustawieniach, tak by Forum wylogowywalo po 2 godz. bezczynnosci.


O to mi właśnie chodziło. O ustawienia globalne... Dzięki. :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group