Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Hyde Park - USZKODZONA KARTA GRAFICZNA ?

rgb - 3 Styczeń 2012, 12:02
Temat postu: USZKODZONA KARTA GRAFICZNA ?
POMÓŻCIE MI I PODPOWIEDZCIE DLACZEGO OD DWÓCH DNI MÓJ MONITOR
WYŚWIETLA OBRAZ W TEN SPOSÓB (MAM PODPIĘTE 2 MONITORY)
NA KAŻDYM JEST TAK SAMO
WIDAC GŁOWNIE TE DZIWNE KROPKI NA ŁĄCZENIACH KOLORÓW

restauro - 3 Styczeń 2012, 12:37

Wgraj najnowsze sterowniki do karty graficznej
rgb - 3 Styczeń 2012, 12:45

BRZMI OBIECUJĄCO:) SPRÓBUJE ZNALEŹĆ JAKIEŚ JAK SIE DOGRZEBIE DO INFO JAKĄ ,MAM KARTE:).. ZNBALAZŁAM OKAZAŁO SIĘ ZE STEROWNIKI SĄ AKTUALNE , CZY MOZE BYC MOZLIWE ZE JEST JAKIES ZLE NAPIECIE W GNIAZDKU, PROBLEM POJAWIL SIE PO AWARII PRADU W BIURZE.
restauro - 3 Styczeń 2012, 12:57

Wgraj sobie program Slim Drivers setup.exe (darmowy do użytku prywatnego )Pobierze Ci wszystkie najnowsze sterowniki do systemu .Ewentualnie odinstaluj zresetuj komputer i zainstaluj od nowa sterowniki do karty . Sprawdź pamięci RAM jakimś programem ...

Jeśli nie masz Listwy z filtrem napięcia zasilającego to wszystko jest możliwe ,chociaż po drodze jest zasilacz który (jeśli dobry ) powinien zniwelować skoki napięcia.


http://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php

Sponsi - 3 Styczeń 2012, 13:20

rgb nie krzycz.
rgb - 4 Styczeń 2012, 08:41

przecież nie krzyczę, kurcze tylko problem trochę się zrobił:( zwłaszcza że był robiony system i nic sie nie zmieniło:( komputer zgupial do reszty:?(

ajć, chyba rozumię, nie wolno pisac na forum drukowanymi literami? przepraszam, zapamiętam

restauro - 4 Styczeń 2012, 08:49

Jeśli sterowniki nie pomogły a pamięć RAM jest sprawna sprawdź z inną kartą graficzną . Jeśli jest zintegrowana odłącz ją w systemie przed instalacja drugiej i odinstaluj stare sterowniki .
DzumA - 78 - 4 Styczeń 2012, 09:39

- możesz jeszcze w miarę szybko sprawdzić połączenie karty grafiki z monitorem na innym kablu (sprawdź końcówki kabla)
- warto również przeprowadzić eksperyment w postaci przełożenia karty na inny slot na płycie
- sprawdź również programem czy nie masz kłopotów z temperaturą karty graficznej ( czy układ chłodzenia jest sprawny)

- najprawdopodobniej karta odmówiła posłuszeństwa - skoro tu piszesz to pewnie po gwarancji :(

- tak jak pisał poprzednik - nie pozostaje nic innego jak przetestowanie kompa na innej karcie - lub kartę na innym kompie aby potwierdzić uszkodzenie karty graficznej !

pozdrawiam

rgb - 4 Styczeń 2012, 11:47

karta do wymiany:(dzieki wszystkim za pomoc

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group