Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Plotery i poligrafia - Drukarnie

kamilg46 - 18 Sierpień 2012, 00:49
Temat postu: Drukarnie
Hej jaką tanią drukarnie internetową polecacie. chodzi mi o taką która ma szeroka ofertę ulotki. kalendarze teczki plakaty, zawieszki, bilbordy, kalendarze itp. Jak mogę wyszukiwać promocji w drukarniach. Jak wygląda współpraca z drukarniami.
Cysorz - 18 Sierpień 2012, 10:24

chroma.pl
Jakość bardzo dobra, terminy i ceny ok, reklamacje bez problemu.

gogman - 22 Sierpień 2012, 20:32

Co do reklamacji to ja miałem potyczki z nimi.
Tańsza od chromy to drukowalnia.pl

Ps. Temat by trzeba było przenieść - nie ten dział

nowiutkip@op.pl - 27 Sierpień 2012, 08:40

Przy większych zleceniach lub nietypowych wymiarach zamówieniach chroma odpada. Oni drukują tylko standard. Ja się sporo naszukałem ostatnio więc polecę www.stardruk.pl. Jeżeli chodzi o druk nietypowych zamówień to ciężko o coś lepszego od nich (przynajmniej ja nie znalazłem). Swoją drogą dobry pomysł by stworzyć spis dobrych drukarni 2 tygodnie temu bardzo by mi to ułatwiło pracę.
Basia_NotaPress - 7 Wrzesień 2012, 14:24
Temat postu: Kalendarze i notesy
Polecam drukarnię NotaPress. Kalendarze 2013 - ponad 1000 modeli, no i notesy - jedno i drugie to specjalność firmy.
System sprzedaży bardzo przyjazny dla agencji reklamowych - promocje, rabaty agencyjne, sezonowe obniżki cen...

mosiumm - 18 Wrzesień 2012, 10:35

www.abcgraf.pl
post_lele - 23 Styczeń 2013, 12:00

Ja bym był za drukarnia.
Wprawdzie z ich usług korzystam dopiero miesiąc i na prawdę pracują tam układowi ludzie, trochę zalegałem z zapłatą- nie było problemu, przynosiłem poprawki w ostatniej chwili, też żadnych obiekcji do tego nie mieli. Drukowałem u nich już ulotki, plakaty i wizytówki. Wszystko terminowo i profesjonalnie

Mellody - 30 Styczeń 2013, 22:08

Przejrzyj ofertę TPSdruk, jak dla mnie najlepsza drukarnia internetowa. Współpracowałem z kilkoma i tylko ta firma wypadła w pełni pozytywnie. Profesjonalnie podchodzą do klienta, zamówienia wykonują szybko i na wysokim poziomie. Ceny konkurencyjne, więc mogę śmiało polecić.
joannaw.79 - 30 Styczeń 2013, 23:21

Ja polecam swojego nieinternetowego Krzysia :-) Kontakt internetowy przeze mnie.
Całkiem fajna jest też expoprint.eu, ale nie wiem jak z niestandardowymi zamówieniami, ja drukuję u nich standardy, czyli głównie karty firmowe, wizytówki i teczki, (chociaż do teczek jest fatalny wykrojnik) jak Krzysiowi się nie chce. Jakość druku całkiem przyzwoita jak na ich maszynę (KBA do szybkich masówek), folia nie odłazi.

Cysorz - 31 Styczeń 2013, 01:42
Temat postu: Re: Kalendarze i notesy
Basia_NotaPress napisał/a:
Polecam drukarnię NotaPress. Kalendarze 2013 - ponad 1000 modeli, no i notesy - jedno i drugie to specjalność firmy.
System sprzedaży bardzo przyjazny dla agencji reklamowych - promocje, rabaty agencyjne, sezonowe obniżki cen...


Mogę prosić coś bliższego na temat parku maszynowego? Interesują mnie szczególnie dane techniczne maszyn offsetowych i wyposażenie introligatorni - tzn. modele wystarczą, znam większość z nich. Gdzie można zobaczyć proces produkcji "na żywo"? Na stronie www nie ma takich informacji...

studioGM - 31 Styczeń 2013, 14:26

Jak dla mnie to tylko
Ulotki mają mega tanio i w świetnej jakości. Ogólnie mają bardzo bogatą ofertę kalendarzy, są też banerki i wyrabiają się z terminami. Nie miałem do nich przekonania wcześniej, ale po paru spartolonych pracach w chromie w końcu się przeniosłem do nich.

cyklop - 1 Luty 2013, 11:26

Z tym mega tanio to trochę przesadziłeś :mrgreen:
Teraz np. reklamują się, że w promocji drukują ulotki za półdarmo, ale to i tak jest drożej niż np. caffeprint.
Polecam jednak przede wszystkim printnet, czyli D&D. Ponad 12 lat bezproblemowej współpracy.

gogman - 9 Luty 2013, 19:47

Ktoś po targach ma jakieś nowe wieści ?
Oferowała się taka jedna drukarnia, przedstawiała cennik konkurencji porównując do swojego - pbdruk

Struna - 9 Luty 2013, 21:46

Osobiście korzystam najczęściej z D&D i ViperPrint, chociaż ostatnio również z pbdruku. Byłem na targach i przy stoisku pbdruku (jeśli chodzi o drukarnie) zatrzymałem się na dłużej. Facet oczywiście zachwalał swoje produkty, jednak nie robił tego w nachalny sposób. Jeśli chodzi o jakość, to robią wszystko porządnie, w dobrych cenach i z darmową przesyłką ;)

Przy stoisku ViperPrint niestety się zawiodłem, bo gość chyba nie bardzo wiedział co może mi zaproponować, więc wspomniał o tanich ulotkach, po czym zaczął namawiać na zapałki reklamowe (szczerze, to w życiu nikt mnie o taką formę reklamy nie spytał, ale może jeszcze przyjdzie czas :P). Fakt jednak jest taki, że jakościowo jak dla mnie są cały czas nr 1.

gogman - 12 Luty 2013, 10:07

Fakt jakość b. dobra jak i czas oczekiwania - no ale to musi iść w parze :)
guminek - 27 Luty 2013, 10:51

Osobiście mogę polecić
vikipol34 - 27 Luty 2013, 13:51

Widzę, że nie tylko ja jestem zadowolona z http://www.tpsdruk.pl/ . To naprawdę profesjonalna i sprawnie działająca firma.
cyklop - 28 Luty 2013, 12:30

Ciekawe... dwóch nowych, dołączyli wczoraj i zupełnie przypadkiem chwalą tę samą firmę.
Więcej finezji :-P

Struna - 28 Luty 2013, 12:37

Jeśli chodzi o ostatnią drukarnię, to już nie pierwsza taka zagrywka w tym temacie :D
retros - 18 Marzec 2013, 18:04

Struna napisał/a:
Jeśli chodzi o ostatnią drukarnię, to już nie pierwsza taka zagrywka w tym temacie :D


Nie pierwsza i nie tylko na tym forum. A najlepsze jest to że jadą po firmie która dla nich drukuje. Są pośrednikiem Chromy. Skoro ktoś jest niezadowolony z Chromy to siłą rzeczy będzie też niezadowolony z TPSdruk.

darvinexe - 1 Kwiecień 2013, 20:26

Polecam drukarnię
Kod:
http://www.greendruk.pl/
zamówienia można składać online lub za pośrednictwem poczty mailowej. Drukowałem jakiś czas temu plakaty i jestem w pełni usatysfakcjonowany z obsługi.

Cysorz - 1 Kwiecień 2013, 21:39

Oferta "średnia". Opinię wystawiłeś na podstawie jednego zlecenia?
chezare - 2 Kwiecień 2013, 09:06

Otworzyliście puszkę z Pandorą :-) to się nie dziwcie.
Nie wiem dlaczego ale odnoszę wrażenie, że każdy reklamuje swoją drukarnię :-)
Jak nie jest zabronione to można. Ostrożny byłbym z negatywnymi opiniami bo nie daj Boże trafi się na kogoś zawziętego i pół biedy jak się skończy mailem do Rolanda z prośbą o usunięcie postu, gorzej jak trzeba będzie tłumaczyć się w sądzie, że się nie jest wielbłądem.
Pewnie przesadzam, oni też nie mają na to czasu :-)
Ja szczerze mówiąc nigdy nie korzystałem z takich usług wychodząc z założenia, że lepiej dać zarobić znajomemu, który drukuje dla mnie od lat i nawet jak coś jest nie tak, a każdemu może się to zdarzyć, to łatwiej osiągnąć porozumienie z kimś kogo się zna z imienia i nazwiska, niż szukać wiatru w polu, tzn. w internecie :-) On też zbiera zamówienia z internetu, mało tego, ma rozsianych po Polsce parę filii z żywymi ludźmi za biurkiem, którzy to robią ale nie podam żadnego adresu bo obawiam się, że cenowo jednak z wieloma przegrywa :-)

karm-ella - 31 Lipiec 2013, 13:58

Tak wszyscy polecają to i Ja polecę, ale firmę City która moim zdaniem świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. W każdym bądz razie Ja nigdy nie miałam z nimi problemów :)
Cysorz - 31 Lipiec 2013, 17:05

karm-ella napisał/a:
Tak wszyscy polecają to i Ja polecę, ale firmę City http://city.com.pl, która moim zdaniem świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. W każdym bądz razie Ja nigdy nie miałam z nimi problemów :)

To nie jest drukarnia.
Moderator by się jakiś przydał, żeby posprzątać tu i ówdzie...

cyklop - 7 Sierpień 2013, 08:23

Najlepsze jest to (dwukrotnie powtórzone) - "Ja" :mrgreen:
przemasok - 7 Sierpień 2013, 08:39

Od jakichś 2-3 lat działa drukarnia caffeprint.eu mogę szczerze polecić, czego sam nie jestem w stanie wydrukować zlecam im.
ak18free - 19 Sierpień 2013, 12:46

zna ktoś drukarniaonline.net ? Ktoś mi polecał ich, jak opinie?
Cysorz - 19 Sierpień 2013, 17:25

W pierwszej kolejności sprawdza się park maszynowy w takiej drukarni, której się jeszcze nie zna. Jeżeli nie ma galerii lub jest tak bardzo uboga jak pod w/w adresem to jest spore prawdopodobieństwo, że to pośrednik. Referencjami też za bardzo nie mogą się pochwalić...
tegraf - 19 Sierpień 2013, 19:12

Strona drukarni to gotowy system sprzedaży Key2Print (http://pl.key2print.com/), dość zgrabnie dopasowany. Jak podają, istnieją od 1994 roku, a więc 20 lat - czyli jednak coś potrafią. Można się czepić niektórych punktów regulaminu, ale ogólnie nie jest źle.

Inna sprawa, że to trochę podejrzane, że użytkownik ak18free (z Białegostoku) w swoim pierwszym poście na forum szuka informacji o drukarni z Białegostoku. Może lepiej popytać na mieście?

patrycjusz7 - 13 Grudzień 2013, 15:53

Wielokrotnie korzystałem z drukarni internetowej Speed - szybka realizacja zamówienia i nigdy nie było jakiś niedoróbek. Raz nawet wychwycili przed drukiem niemały mój błąd w przygotowywaniu plików do druk więc bardzo spoko.
lalef - 21 Grudzień 2013, 16:19

A ja polecam OpenPrint, mają rewelacyjne terminy realizacji
lowkam - 14 Marzec 2014, 17:44

Ja również jestem zadowolony z drukarni OpenPrint. Drukowałem już w wielu drukarniach ale jako do tej pory w tej jakość materiałów jakie zamawiałem była najwyższa. Mimo niskich cen.
Wszystkie zamówienia były realizowane terminowo tak więc nie mogę mieć absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Jak do tej pory drukowałem u nich wizytówki oraz plakaty. Ciekawy jestem jak radzą sobie z koszulkami.

CiekawaŚwiata - 21 Marzec 2014, 10:08

Cześć :) jeśli chodzi o drukarnie to zaglądnij sobie na http://city.com.pl/ mają ciekawą propozycje jeśli chodzi o druk. Możesz u nich wydrukować małe rzeczy (chodzi mi o rozmiar) oraz większe plakaty czy ulotki. Dodatkowo telefonicznie możesz się dowiedzieć ile Cię wyniesie druk :)
Cysorz - 21 Marzec 2014, 17:42

Dzwonić do drukarni i prosić się, żeby łaskawie ktoś podał cenę?
Nie, to już nie te czasy...

krzysieksowa123 - 17 Kwiecień 2014, 08:34

Tutaj macie stronkę drukarni, która ma bardzo szeroką ofertę drukowania http://www.pulsdruk.warszawa.pl/foldery.html
Offseciarz - 8 Lipiec 2014, 21:19

Skorzystam z okazji i sie zareklamuje :)
Zapraszam wszystkich do swojej drukarni . Oferujemy zarówno druk offsetowy jak i druk cyfrowy. Profesjonalne usługi poligraficzne, własne studio graficzne. Zapraszam!

cyklop - 9 Lipiec 2014, 09:10

Za dużo filozofii... Odstraszacie :->
Shame - 9 Lipiec 2014, 09:54

cyklop słusznie prawi. Wszystko "po nowemu", ludzie w garniakach w białych koszulach, w białych pokojach, przy białych biurkach, brak tylko białych rękawiczek. Niby OK, pokazujecie żeście nowocześni ze wzrokiem zafiksowanym w przyszłość.

Ale... Za sterylne i praktycznie nie kojarzące się w ogóle z poligrafią. Gdzie maszyny? Gdzie doświadczeniu drukarze pochylający się nad kałamarzami? Jakiś rzut na halę produkcyjną? Bo jak wyłączę dźwięk, to wyglądacie jak towarzystwo ubezpieczeniowe lub (modne w dzisiejszych czasach) firma konsultingowa. Dodatkowo sprawiacie wrażenie bardzo drogich (te biura i w ogóle). Jakbym chciał coś małego (może nawet nie taniego, ale małego) wydrukować, to bym się bał do Was zwrócić :-|

tegraf - 9 Lipiec 2014, 16:15

Bo to chyba drukarnia nie jest, tylko takie "coś" zbierające zamówienia. Drukarza nad kałamarzem to tam nie zobaczysz. Pośrednik po prostu.

"Wycena - Axlo wybiera grupę wykonawców wśród swoich partnerów biznesowych..."

wydrukujemy.to - 13 Kwiecień 2015, 22:37

Witam,
podbijam stary temat, bo głównie drukarnie offsetowe się pojawiały. Do małych nakładów zapraszam do WYDRUKUJEMY.TO
Drukujemy cyfrowo.
Pozdrawiam

Wiem że wyłamuję się z konwencji i że powinienem napisać tu jako niezależny grafik, który w swoim pierwszym poście chce się podzielić ze światem informacją, że ostatnio u nich drukowałem i są najtańsi na świecie a ich jakość powala a wiem coś o tym bo w dziesięciu innych drukarniach mnie nie powaliła.... ;-)

cyklop - 14 Kwiecień 2015, 10:18

drogo...
chezare - 14 Kwiecień 2015, 13:30

Mnie też w dziesięciu innych nie powaliła, teraz to już nawet w jedenastu.
wydrukujemy.to - 14 Kwiecień 2015, 19:57

Ostatni paragraf miał być żartem ale skoro jest odzew to co dokładnie u nas chezare drukowałeś że jakość nie powaliła?
dj_maras - 14 Kwiecień 2015, 22:39

wizytówka 100szt 4+4, 350g
u mnie 20zł (2h), wydrukujemyto : 44zł (24h)

plakat a3, 50szt, 150g
u mnie: 50zł (1h), wydrukujemyto: 84zł (3dni)

plakat a2, 1szt, 220g
u mnie: 7zł (24h), wydrukujemytol 32zł (3dni)

poooooozdrawiam :]

Shame - 14 Kwiecień 2015, 23:06

Dobra dobra, nie wytykajcie różnic cenowych. Wiadomo przecież, że w dużych drukarniach internetowych, które nie mają problemu z zapełnieniem arkusza, wizytówki 4+4 350g kosztują 25 zł za 250 szt i tak dalej. Faktem jest, że niektóre produkty wypadają (relatywnie) drogo na Wydrukujemt.to, ale pewno mają w ofercie niektóre produkty od jednej sztuki, czego próżno szukać u "kolosów".

Mnie osobiście nieco brakuje druku etykiet (ciętych na prosto i z plotera). Jak na razie tylko Viper i CaffePrint ma to w rozsądnej ofercie (oh jasne, że są inne firmy, ale to głównie etykiety rolowe, gdzie minimum to 1000-2000 sztuk). A mnie zależy na niewielkich nakładach dobrych jakościowo etykiet (na papierze i folii). Viper ma drogo (jak się nie jest agencją reklamową lub drukarnią), a Caffe ma ostre ograniczenia co do rozmiarów. Jakby ktoś miał namiar na drukarnię co robi dobre etykiety od ilości powiedzmy 100 szt w dowolnym rozmiarze, bez konieczności kupowania wykrojników, i do tego w dobrych cenach, to dajcie znać ;-)

Cysorz - 15 Kwiecień 2015, 01:00

Ja u siebie coś takiego robię i myślę, że przy niewielkich nakładach koszt jest naprawdę bardzo przyzwoity.
Nie będę się tutaj reklamował, jeżeli ktoś będzie miał taką potrzebę to na PW podam szczegóły.

cyklop - 15 Kwiecień 2015, 08:55

Próbowałeś w Printnecie?
wydrukujemy.to - 15 Kwiecień 2015, 20:30

dj_maras napisał/a:

plakat a2, 1szt, 220g
u mnie: 7zł (24h), wydrukujemytol 32zł (3dni)

przy plakatach solwentowych jest ustawiona cena minimalna na 1m2 stąd taka różnica. A0 jest w takiej samej cenie jak A2.
Reszta cen się zgadza - nie jesteśmy najtańsi na świecie i nie planujemy być. (mam wątpliwości czy ten emot ;-) był wystarczający do oznaczenia części wpisu, która była żartem...

Shame napisał/a:

Mnie osobiście nieco brakuje druku etykiet (ciętych na prosto i z plotera)

Etykiety w tej chwili w tylko w wersji: folia monomeryczna i ewentualnie wycinanie po konturze.

david789 - 15 Lipiec 2015, 23:43

Ja drukuję właśnie w Speedzie, o którym tu wspomniano. Siedzę w branży, mam naprawdę masę projektów do druku i na tę drukarnię mogę liczyć zawsze. Dla mnie bardzo ważne były terminy i tu nie ma z tym żadnego problemu.
Kamilowski - 31 Sierpień 2015, 17:23

Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić poznańską drukarnie , zamawiałem już kilka razy u nich różne materiały i wszystko było w porządku.
johnmitchel - 27 Październik 2015, 13:24

Ja od kilku projektów wstecz korzystam z oferty tej drukarni
Bardzo dobry druk, szybka realizacja i dobra cena - to co dla mnie jest w sumie najważniejsze.

Cysorz - 27 Październik 2015, 15:42

I trzeba się prosić o wycenę...
To już nie te czasy, kolego!

juliakowalczyk - 31 Październik 2015, 14:56

Ostatnio miałam przyjemność współpracować z bardzo dobrą drukarnią internetową Współpraca z mimi była szybka i profesjonalna. Najmilszym zaskoczeniem była ich pomoc w poprawieniu moich plików do druku. Szczerze moge ich poleci :-)
Shame - 31 Październik 2015, 15:16

juliakowalczyk napisał/a:
Ostatnio miałam przyjemność współpracować z bardzo dobrą drukarnią internetową http://www.fanatycydruku.pl. Współpraca z mimi była szybka i profesjonalna. Najmilszym zaskoczeniem była ich pomoc w poprawieniu moich plików do druku. Szczerze moge ich poleci :-)


Niskich lotów spam, jaki wiele. Nie mniej jednak ceny przyzwoite i do ogarnięcia. Ciekawe jak z jakością druku...

Swoją drogą, to czy ci wszyscy SPAMerzy nie czają, że te pseudo posty silące się na autentyczność wypowiedzi szarego człowieka są bardziej odstręczające od zwyczajniej reklamy typu "Jestem przedstawicielem internetowej drukarni www.XYZ.com. Pracujemy na maszynach ABC, oferujemy druk D, E i F. Posiadamy własne studio graficzne, dzięki czemu nie tylko możemy weryfikować i na życzenie klienta poprawiać projekty, ale również oferujemy usługę ich przygotowania. TUTAJ portfolio naszych realizacji." - takie coś bardziej zachęca mnie do rzucenia okiem, gdyż sugeruje profesjonalizm.

restauro - 31 Październik 2015, 15:27

Firma bez adresu(przynajmniej nie zauważyłem) z takich nie korzystam .
Cysorz - 31 Październik 2015, 15:34

restauro napisał/a:
Firma bez adresu(przynajmniej nie zauważyłem) z takich nie korzystam .
Dałbym Ci za tą odpowiedź "lajka" czy jak się to tam nazywa, ale nie zniżyłem się jak dotąd do tego, żeby jakieś tam "gęboksiążki" odwiedzać :mrgreen: .
dj_maras - 1 Listopad 2015, 13:14

Administratorem i właścicielem strony www.fanatycydruku.pl jest firma KODIAK-SERWIS Michał Sobczak z siedzibą w Poznaniu przy ul. Słonecznej 8a, o numerze NIP 779-221-84-09, regon 301619726, wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod nr 76905/2010. Firma KODIAK-SERWIS Michał Sobczak dalej zwana jest Drukarnią.

KODIAK-SERWIS to jakaś firma hydrauliczna czy cuś http://kodiakserwis.com.pl/

Andosik - 16 Sierpień 2016, 10:22

A może [ ........]? Zamawiam tam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Jak na takie ceny super jakość wydruku. Dobra drukarnia online, polecam wszystkim.
qwerek - 10 Styczeń 2017, 10:47

fajne ceny ma ta drukarnia internetowa warto pisać o wycene indywidualną wtedy można starać się o lepsze ceny niż na stronie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group