Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Propozycje i uwagi - Zmiana nazwy użytkownika.

LogoPedant - 26 Listopad 2012, 15:34
Temat postu: Zmiana nazwy użytkownika.
Zapytuję w tym dziale, bo nie znalazłem odpowiedniejszego (Regulamin, FAQ i opcja "Szukaj" nie pomogły):

Znikam z sieci jako LogoPedant i chciałem się zapytać czy istnieje możliwość zmiany nicka/loginu, czy będę musiał usunąć obecne konto i zarejestrować się na nowo?

Dzięki z góry za odpowiedź.

bidon184 - 26 Listopad 2012, 17:26

ja bym na twoim miejscu napisał PW do admina,najszybciej będzie ponieważ zmiana loginu wymaga dostępu do panelu administracyjnego,więc albo globalny moderator albo admin,moderatorzy raczej nie mają dostępu do profilu,aczkolwiek to lekki błąd skoro nie ma globala,bo jak np moderatorzy mają usunąc np obraźliwy podpis?(chyba że na tym forum moderatorzy mają dostęp do profilu?)
s-p-i-n - 26 Listopad 2012, 18:39

Raczej nowa rejestracja
LogoPedant - 26 Listopad 2012, 18:41

OK. W takim razie jak mam usunąć konto? Nie widzę takiej opcji na forum...
bidon184 - 26 Listopad 2012, 18:56

konto mozna usunąc tylko z poziomu panelu administracyjnego,ale po co to trobić ,napisz do admina,przecież to dosłownie jest chwila żeby zmienił ci nick,co za problem napisać PW?
LogoPedant - 26 Listopad 2012, 19:30

Żaden problem napisać PW, ale w regulaminie forum stoi jak byk, żeby o sprawach technicznych zapytywać na forum.
bidon184 - 26 Listopad 2012, 19:38

ale to nie jest sprawa techniczna tylko prywatna,sprawą tecniczną było by gdybyś sie pytał czy jest mozliwość włączenia w tej wersji forum,w profilu użytkownika opcji "zmiana loginu" pod opcją "zmień hasło",a w tej sytuacji moim zdanie jak napiszesz PW do admina w żaden sposób nie naruszysz regulaminu
Cysorz - 26 Listopad 2012, 21:49

Można NA PEWNO zmienić wszystkie dane użytkownika, ale musi to zrobić osoba z pełnymi uprawnieniami. Napisz PW do Miśka.
LogoPedant - 26 Listopad 2012, 22:00

Do Miśka, czyli? ;-) Chyba jednak wolę usunąć konto i zarejestrować się na nowo.
Struna - 26 Listopad 2012, 22:46

Z tego co kiedyś używałem PhpBB, to zmiana nazwy użytkownika, to 5 sekund roboty :)
Cysorz - 26 Listopad 2012, 23:47

LogoPedant napisał/a:
Do Miśka, czyli? ;-) Chyba jednak wolę usunąć konto i zarejestrować się na nowo.

Ups, fora mi się pomyliły ;)
Do Rolanda

LogoPedant - 27 Listopad 2012, 12:03

Dzięki wszystkim, skrobnę zatem do Rolanda.
gogman - 17 Grudzień 2012, 21:29

Logopedant czy ty przypadkiem nie kombinujesz czegoś - coś w stylu ankiety, badania, gromadząc informacje pod tajemniczą nazwą nowego użytkownika :)

Czy wyszarzały avatar zapowiadał rozmyślanie nad decyzją usunięcia konta?

Daj znać pod jakim nickiem teraz się z nami dzielisz informacjami... nie bądź taki :)

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group