Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Inne - Czy ktoś coś potrzebuje ??

jasiek997 - 1 Lipiec 2007, 15:33
Temat postu: Czy ktoś coś potrzebuje ??
Witam... chce sobie poćwiczyć Corela... czy ktoś potrzebuja może jakieś kliparty ?? bardzo prosze o jakieś "zlecenie" :] ( tylko żeby nie było bardzo trudno bo moge nie dać rady... trudno może być :) )
Asdef - 1 Lipiec 2007, 19:17

potrzebuje logo... Muzyczne...

może jakaś postać DJ'a - ale interesowało by mnie bardziej abstrakcja, ewentualnie. innowacja na pewno nie sama postać w sobie...

tzn... nie mówię abyś robił takie logo, ale sama postać do logotypu, logo

zazwyczaj nie proszę o taki rzeczy, ale skoro żądasz??! :P

wolanek17 - 16 Wrzesień 2008, 21:51

ja bym prosil o jakies tła takie jasniejsze do projekto wania kaalogow
luwrone - 8 Październik 2008, 13:35

potrzebna mi lilia (link )
i męczę się nad nią dobry tydzień :(

ela872 - 6 Marzec 2009, 12:22
Temat postu: Re: Czy ktoś coś potrzebuje ??
Witam potrzebuje pomocy . Mam zainstalowana oryginalnego corela . chcałam zapytac czy zainstalowane cliparty jako opcja dodatkowa czyli nie trzeba ich sciagac . A jeśli tak to w jakis sposob je rozpakowac i w czym to otworzy , w corelu nie mam zielonego pojecia jak to wszystko rozwinąc. Bardzo prosze o pomoc
gleba - 7 Marzec 2009, 10:22

Nie sądzę żeby były Ci potrzebne wszystkie na raz. Wystarczy otworzyć z płyty jako nowy dokument bądz importowac
plik otworz, lub plik importuj na nową kartke dokumentu

bigjack25 - 8 Czerwiec 2010, 16:01
Temat postu: Potrzbne cliparty ogumienia ;)
Witam,
Czy ktoś ma cliparty z logo GOODYEAR , MICHELIN, KORMORAN, DUNLOP i jakieś koła na ładnej alufeldze ? Sprawa bardzo pilna.
pozdr.

Bany - 16 Czerwiec 2011, 18:36

Dla Bigjacka25 oraz dla innych: The best brands of the world. Tam jest wszystko - prawie wszystko.
powodzenia.

chezare - 21 Czerwiec 2011, 18:30

Nie wiem czy jeszcze śledzą ten temat, ma akurat rok :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group