Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - dziewczynka

jagna - 13 Lipiec 2007, 03:47
Temat postu: dziewczynka
w końcu trochę czasu no i powstała dziewczynka:)
Asdef - 14 Lipiec 2007, 16:10

"o... ja cie kręcę" - "zostań moją muzą, moim natchnieniem" kawal dobrej roboty

Opisz tak z lekka, jakich technik użyłaś ?

pokazałas klase :)

jagna - 16 Lipiec 2007, 01:41

dzięki, technika zwyczajna - wypełnienie siatkowe, brushe z Corela (w tym jeden lub dwa moje własne), przezroczystości i takie tam..... Jeśli chcesz szczegółów to napisz, który element cię najbardziej interesuje....
kreart - 16 Lipiec 2007, 08:33

właściwie to nie powinienem komentować... zgodnie z zasadą, że jak nie ma nic do wniesienia do dyskusji to się nie dyskutuje :-P Ale muszę powiedzieć jedno... zazdroszczę Ci tej "swobody" wykonywania... moje rzeczy np. są okupione ciężkimi godzinami dłubania :D... i zwykle zostają jedynie konturami, tu jak na to patrzę, przypomina się mi jeden gość który w illustratorze rysował owady... były "jak żywe"
howgh

jagna - 17 Lipiec 2007, 01:51

tak naprawdę, to daleko mi do mistrzów a to co robię to też nie jest praca na jedną godzinę, ale mam z tym frajdę. Za to właśnie lubię Corela, że ciągle mnie jeszcze bawi....
Asdef - 17 Lipiec 2007, 11:56

Pyt1
Interesuje mnie, jak rysowałaś szkic – czy to jest skan, czy tablet ? (najmniej ważne, ale interesuje mnie to)

Pyt2 – bardzo ważne

Jeśli skan, to trasowałaś? – jeśli nie to jak udało ci się pomalować włosy (bo przy trasowaniu wyjaśnia sprawe)

Pyt3 – już mi odp… z wypelnianiem ;)

jagna - 18 Lipiec 2007, 01:11

Pyt. 1
zdjęcie zalokowałam i rysowałam "na górze" i wszystko myszą

Pyt. 2
Włosy to głównie pędzle z corela

dzisja wrzucę ją do klipartów to sobie obejrzyj dokładnie. Myślę, że są łatwiejsze sposoby, ale ten odpowiadał mi najbardziej :)

Asdef - 18 Lipiec 2007, 14:09

fajnie - dzięki :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group