Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Transport - Rower

bidon184 - 7 Luty 2014, 21:39
Temat postu: Rower


link do wektoru

http://chomikuj.pl/bidon1...ransport/Rowery

Shame - 7 Luty 2014, 23:41

Ładny... ok
Cysorz - 8 Luty 2014, 00:14

Chciałem sprawdzić te pedały (nie mylić oczywi¶cie z tzw. "gejami") bo jako¶ mi te proporcje nie pasuj±, ale nie da rady - trzeba się na jakim¶ sier¶ciuchu rejestrować, podawać dane czy też wysyłać płatne SMS-y itd...
A tyle jest darmowych serwisów przecież...

Artur Miernik - 8 Luty 2014, 09:23

2,8 MB? Bidoniku, a czemu ten rower jest taki wielki? Zmniejsz plik, żeby ludzi z Twojego gryzonia mogli pobierać bez rejestracji.
bidon184 - 8 Luty 2014, 09:44

jest taki bo dodaje tez pdf,a dodaje go dlatego że miałem wiele wiadomosci na gryzoniu żeby pliki były też otwieralne w innych programach,juz pisałem o tym ,gryzoń jest darmowy co tydzień dostaje sie 50 mb gratis wiec bez problemu można zassysać,wybrałem gryzonia do uploadu ponieważ na nim nie trzeba od¶wierzać plików tak jak to jest na innych serwerach,a jesli ktos juz nie chce sie rejestrować i jest uzytkownikiem tego forum (oczywiscie użytkownikiem ktory ma jaki¶ minimalny staż :-) ) to może do mnie napisać na PW i mu upne pliki gdziekolwiek chce i z jakiegokolwiek gryzonia nie ma problemu ;-)

PS: Malutki Rower wysłany na PW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group