Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Moje prace - Logo dla szkoły językowej :-)

dkosc - 17 Lipiec 2014, 14:25
Temat postu: Logo dla szkoły językowej :-)
Witam,

mam wstępny projekt mojego logo, ale niestety kiepsko u mnie z wykonaniem i wyczuciem artystycznym. Szukam kogoś, kto zgodzi się na udoskonalenie mojego pomysłu i wykona go w Corelu. Właśnie zakładam szkołę językową (jednoosobową) i nie mam jeszcze doświadczenia. Dlatego bardzo proszę o pomoc (oczywiście odpłatną). Załączam obrazek, jakbym sobie moje logo wyobrażała, kolory są niezobowiązujące. Zależy mi na tym, żeby pierwsze litery Smile School, czyli SS jakoś ładnie na siebie nachodziły oraz żeby literki O tworzyły uśmiech.
Czekam na odpowiedzi i z góry za nie dziękuję :-) W razie czego poproszę o kontakt na biuro@smileschool.pl :-)
Dorota

Shame - 22 Lipiec 2014, 12:38

dkosc napisał/a:
mam wstępny projekt mojego logo, ale niestety kiepsko u mnie z wykonaniem i wyczuciem artystycznym.


No nie da się ukryć, że logo mogłoby dostać lekki retusz ;-) Pomysł OK (nie wiem, czy już takiego nie było i wchodziłaby kwestia plagiatu).

Sądząc z ilości pobrań tego JPGa pewno się ktoś już tym zajął. Jeśli nie, to możesz pisać na PW na forum :-)

shanaril - 24 Październik 2016, 11:14

Mi logo takiego typu zrobiła agencja - wychodzę z założenia, że lepiej zapłacić za coś porządnego profesjonalistom niż obawiać się, że nowicjusze spartolą robotę. :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group