Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Pomóż mi wykonać rysunek - pdf 1/2

karuzela - 16 Grudzień 2014, 11:41
Temat postu: pdf 1/2
W ai otwiera mi sie w krzywych, sam pdf otwiera sie w corelu jako "uszkodzony". jak w ai chce zpaisac na svg/svgz to tez nie działa... czemu tak sie dzieje? jak to zrobic, by otworzylo sie w corelu ?


proszę o pomoc :(

karuzela - 16 Grudzień 2014, 11:48

http://przeklej.org/file/5rq9YV/facet.idealny.pdf


http://przeklej.org/file/Iv7GEk/przystojny.pdf

tutaj wrucilam pdf, z ktorymi mam problem :-(

restauro - 16 Grudzień 2014, 11:53

karuzela napisał/a:
uszkodzony

Zapisałaś bez kompresji?

Trurl - 16 Grudzień 2014, 12:07

Te pedeefy nie mają zdownloadowanych fontów, więc przy imporcie do Corela musisz zaznaczyć importowanie tekstów jako krzywe i wtedy idzie bez problemu (do Corela X5, bo takim dysponuję). :-)
chezare - 16 Grudzień 2014, 18:03

Koleżanka Karuzela ma zabytkowego Corela i teksty w rodzaju file is corrupted będzie oglądała coraz częściej, niestety. Corel jak czegoś nie może ruszyć, to zwala winę na innych i mówi że jest uszkodzone :-)

F A C E T

karuzela - 16 Grudzień 2014, 19:53

oj tam zabytkowego :D mam 11 i 12 :D hmmm okej.... będę myśleć :D
Trurl - 16 Grudzień 2014, 21:31

Jeśli Ci się nie uda, to mogę Ci zrobić plik cdr w wersji Corel11 z zaimportowanymi pedeefami. :-)
restauro - 17 Grudzień 2014, 16:34

chezare napisał/a:
F A C E T

Zapomniałeś dopisać-DZISIAJ .

chezare - 17 Grudzień 2014, 22:55

Zrób Trurl, może Karuzela zauważy? :-)
Cysorz - 17 Grudzień 2014, 23:33

Tak bardzo chciałem pomóc, że spróbowałem ściągnąć (między innymi) "CorelDraw Fix Toolbox", który jak pamiętam kiedyś mi pomógł w podobnym przypadku.
No i walczę od wczoraj z wszelakim syfem, który przy pobieraniu trafił na mojego kompa - i wcale nie było to takie oczywiste, że zgadzam się z wszelkimi pobocznymi programikami przy instalacji. Instaluje się to badziewie przy okazji i nie ma możliwości, żeby je pominąć - to tak tylko przy okazji informuję, gdyby ktoś próbował podobnej drogi...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group