Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

Pozostałe programy firmy Corel - Brak dzwięku w video Corel Video Studio x8

pati253765 - 14 Luty 2016, 15:16
Temat postu: Brak dzwięku w video Corel Video Studio x8
Dzień dobry,

Dopiero zaczynam przygodę z Corelem. Pobrałam wersję testową Corel Video Studio X8.
Mam problem z dźwiękiem w video.
Film nagrywany był aparatem, jest w formacie .MOV, poprzez program winrar konwertuje go do .3g3 ; .3gp lub .mp4 (tylko takie akceptuje Corel w moim przypadku).
Kiedy uruchamiam clip w corelu odtwarza sam obraz bez dźwięku.
Gdy wchodzę we właściwości przy audio napisane jest none oraz wszystkie funkcje związane z audio są niedostępne.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Dzisiaj do północy muszę skończyć film, a z dźwiękiem walczę od wczoraj i nic nie mogę sama wykombinować.

restauro - 15 Luty 2016, 10:57

Niestety z tego programu w naszym forum korzysta niewiele osób.Twój problem może wynikać zarówno z winy programu jak i braku jakiś kodeków . Na stronie Corela jest poprawka , być może usuwająca problem ,ale nie jestem pewien czy da się zainstalować w wersji próbnej ,żeby to sprawdzić .
pati253765 - 16 Luty 2016, 00:07

Dziękuję za odpowiedź.
restauro - 16 Luty 2016, 09:28

Trudno to nazwać odpowiedzią , raczej domysły. Mam nadzieję ,że sobie poradziłaś .
Nie mamy ,przynajmniej jak dotychczas osoby znającej w miarę kompleksowo ten program , chcącej podzielić się swoją wiedzą . Może dlatego ,że niewiele się dzieje?
Mimo wszystko zapraszamy do odwiedzin .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group