Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój nowy projekt (www.parafiakozle.pl)
Autor Wiadomość
ABu 
Doradca


Pomógł: 12 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 122
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 19 Marzec 2008, 13:32   Mój nowy projekt (www.parafiakozle.pl)

Witam.

Chciałbym Wam zaprezentować nową wersję strony parafii kozielskiej z prośbą o opinie i uwagi. Starszą wersją chwaliłem się w wątku kto tworzy strony na tym forum, ale od tamtego czasu zaszło na stronie kilka znaczących zmian, więc ośmieliłem się napisać jeszcze raz. Co prawda strona oficjalnie zostanie uruchomiona w pierwszy dzień świąt wielkanocnych, ale do Was, jako grafików zwracam się o opinie i uwagi na temat ewentualnych niedoróbek już teraz. Możecie to potraktować jako prapremierę - specjalnie dla Was. :)

Szczególnie byłbym zainteresowany uwagami dotyczącymi wersji dla niedowidzących - starałem się zrobić ją najlepiej jak potrafiłem, ale jako że nie znam nikogo niedowidzącego, więc nie mam kogo poprosić o opinię na jej temat. Gdyby ktokolwiek z Was znał lub mógł podsunąć tą stronkę do przetestowania osobie niedowidzącej byłbym bardzo wdzięczny.

No i standardowa formułka: cała grafika powstała w programie Corel PHOTO-PAINT 12, w niektórych momentach z udziałem Corel DRAW 12.

Podaję adres: www.parafiakozle.pl

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i pozdrawiam
ABu
 
 
 
Asdef 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 339
Skąd: Łódź
Wysłany: 25 Marzec 2008, 13:44   

Jeżeli chodzi o część graficzną jest bardzo fajnie wykonana, nie mam zastrzeżeń…

z tego co się orientuje, niewidomi mają dobry słuch, warto dodać efekt dźwiękowy na najechanie kursorem na link - jakiegoś klika dźwiękowego… te kropki które sa obok linku, powinny być innego koloru, tak aby przykuwać od razu wzrok osoby słabo widzącej :lol:
 
 
kamilekone
Początkujący


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: dąbrowa górnicza
Wysłany: 10 Październik 2009, 12:20   

a mam pytanko ile byś wzioł za zrobienie stronki ?? ja mam projekt.
kolorszok@interia.eu
 
 
pikaska 
Praktyk
Monika



Wersja CorelDRAW: x6/x7
Wiek: 40
Dołączyła: 07 Mar 2009
Posty: 57
Skąd: Manchester
Wysłany: 4 Kwiecień 2010, 23:47   

A czemu www nie działa?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13