Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jagna
18 Luty 2008, 03:08
poszukuje logo VARSACE
Autor Wiadomość
Dizzy 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Mroczeń
  Wysłany: 21 Marzec 2007, 14:13   poszukuje logo VARSACE

Czy moze mi ktos powiedziec, gdzie w necie moge znalezc logo VERSACE

w postaci grafiki wektorowej, (krzywe) do wiciecia na ploterze ?

A moze ktos posiada takie logo i moglby mi przeslac ?
 
 
JarekDRAW 



Pomógł: 93 razy
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1176
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Marzec 2007, 14:24   

Witam, zastosuj Corel Trace powinno wystarczyć. Program ten zamieni Tobie ten rysunek na wektorki....


Pozdrawiam
 
 
 
anonymus
[Usunięty]

Wysłany: 21 Marzec 2007, 21:55   

JarekDraw napisał/a:
Witam, zastosuj Corel Trace powinno wystarczyć. Program ten zamieni Tobie ten rysunek na wektorki....
Hehehehe...


Ściągnij "eps"
 
 
JarekDRAW 



Pomógł: 93 razy
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1176
Skąd: Poznań
Wysłany: 23 Marzec 2007, 06:38   

Może zamiast ciągle krytykować sam byś wrzucił jakiś klipart co?? Mało tego powtórzę słowa kolegi że zazdrość to zły doradca. Jak widać masz z tym duży problem!!!!!

Pozdrowienia dla Pana cysorza
 
 
 
kreart 
Fachowiec


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 261
Skąd: zza ekranka
Wysłany: 23 Marzec 2007, 09:42   

Jarek, ale po co te osobiste wycieczki? Komu ma to służyć?
Sam wiele razy popełniasz podstawowy błąd - robisz coś za kogoś zamiast go nauczyć robić, wskazać co i jak ma robić. Generujesz w ten sposób gromadę "nieuków", którzy nagminnie będą liczyć na to, że się coś za nich zrobi... Zaniedługo zaczną mieć pretensje, ze ktoś za nich nie wykonał pracy... - zastanów się...

Z tego co widzę cysorz wkleił eps z gotowym logo...

Kolejna rzecz to dublowanie tematów, które często robisz zakładając odpowiedź w osobnym - gdyby nie to dublowanie dawno by było widać że człowiekowi nie chodziło o trasowanie - masz w drugim... tylko o oryginalne logo...

Nie ma co się unosić - każdy z nas popełnia błędy, wszak ludźmi jesteśmy :P
 
 
 
JarekDRAW 



Pomógł: 93 razy
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1176
Skąd: Poznań
Wysłany: 23 Marzec 2007, 10:12   

Witam, "KREART" Fakt chyba się nie raz zapominam czemu ma służyć to forum !!!! Przyjmuje do wiadomości to co napisałeś. Tylko jak każdy nie lubię jak ktoś sobie z kogoś drwi..


Pozdrawiam... 8-)
 
 
 
Gość

Wysłany: 23 Marzec 2007, 11:01   

Chłopaki, ten dział jest stworzony do dzielenia się klipartami zrobionymi przez nas w Corel Draw.

Myślę, że jeśli ktoś chce gotowca to chyba powinnien się o niego zapytać na ogólnym forum lub bezpośrednio w wiadomościach prywatnych. (Lub zajrzeć do działu "Zlecę pracę ;))
Poza tym gdyby tak dokładnie poszukać to temat z linkami był już poruszany.

Jarkowi dziękuję za jego czas poświęcony temu forum, Cysarzowi za to, że łaskawie dzieli się z nami swoją fachowością, nowym uczestnikom za pytania, Rolandowi za to forum i sobie, że jeszcze nie śpię....

Nie zrażajmy się potknięciami i uczmy się na przyszłość....

dobranoc
 
 
jagna 
Jagna



Pomogła: 13 razy
Wiek: 50
Dołączyła: 17 Paź 2006
Posty: 478
Skąd: Australia
Wysłany: 23 Marzec 2007, 11:03   

Gość napisał/a:
Chłopaki, ten dział jest stworzony do dzielenia się klipartami zrobionymi przez nas w Corel Draw.
...

to byłam ja - znowu się nie zalogowałam
 
 
anonymus
[Usunięty]

Wysłany: 23 Marzec 2007, 18:23   

JarekDraw napisał/a:
Może zamiast ciągle krytykować sam byś wrzucił jakiś klipart co?? Mało tego powtórzę słowa kolegi że zazdrość to zły doradca. Jak widać masz z tym duży problem!!!!!
Pozdrowienia dla Pana cysorza


Jak to sie stało, że Ty, taki doświadczony doradca nie wiesz jak trzeba przygotować plik do wycięcia ploterem? Radą typu "zastosuj Corel Trace" wprowadzasz użytkowników w błąd - zreszta w głowie się nie mieści jak taki "ekspert" takie bzdury może wypisywać...

1. A czego to niby mialbym "Tobie" :mrgreen: zazdrościć? Jakoś nie mogę niczego takiego znaleźć...
2. No i wskaż łaskawie gdzie "ciągle krytykuję". Skoro rzucasz w moją stronę takie oskarżenia to by wypadało je czymś podeprzeć...
 
 
JarekDRAW 



Pomógł: 93 razy
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1176
Skąd: Poznań
Wysłany: 23 Marzec 2007, 19:10   

Dobra Cysorz, niech Tobie będzie po porostu nie doczytałem postu i strzeliłem buraka.
Zadowolony to Pozdrawiam.

A z krytyką to sam wiesz o co mi chodzi!!!!!
 
 
 
kreart 
Fachowiec


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 261
Skąd: zza ekranka
Wysłany: 23 Marzec 2007, 19:43   

Cysorz napisał/a:
JarekDraw napisał/a:
Może zamiast ciągle krytykować sam byś wrzucił jakiś klipart co?? Mało tego powtórzę słowa kolegi że zazdrość to zły doradca. Jak widać masz z tym duży problem!!!!!
Pozdrowienia dla Pana cysorza


Jak to sie stało, że Ty, taki doświadczony doradca nie wiesz jak trzeba przygotować plik do wycięcia ploterem? Radą typu "zastosuj Corel Trace" wprowadzasz użytkowników w błąd - zreszta w głowie się nie mieści jak taki "ekspert" takie bzdury może wypisywać...

1. A czego to niby mialbym "Tobie" :mrgreen: zazdrościć? Jakoś nie mogę niczego takiego znaleźć...
2. No i wskaż łaskawie gdzie "ciągle krytykuję". Skoro rzucasz w moją stronę takie oskarżenia to by wypadało je czymś podeprzeć...


myślałem Cysorz, że Twoje doświadczenie pozwoli Ci na zachowanie dystansu do tego tematu - myliłem się - szkoda
każdemu z nas możesz powiedzieć jakim to jest cudownym doradcą - szczególnie kiedy rozwiązanie jest zupełnie inne niż proponowane przez kogokolwiek.
Wydaje się mi, że forum jest po to aby wymieniać doświadczenia, a nie oceniać ludzi. Dzięki temu uczymy się nowych rzeczy - nawet Ty ;) czy tym bardziej ja. Znalazłem tu naprawdę parę dobrych rozwiązań, o których nie miałem pojęcia, lub też o nich po prostu zapomniałem w ferworze walki. Myślę, że inni także. I chciałbym aby forum pozostało wymianą myśli, a nie wojną podjazdową "specjalistów" - tak jak pisałem wcześniej... kazdy jest tylko człowiekiem i może się pomylić. Ważne jest czy zauważy swój błąd i czy umie się do niego przyznać.

Twój post był zbędny.

Howgh
Rzekłem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 15