Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak fajnie opracować zdjęcie na allegro?
Autor Wiadomość
bilka 
Początkujący
bilka


Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Dębno
Wysłany: 23 Marzec 2007, 13:54   Jak fajnie opracować zdjęcie na allegro?

Cześ! Jestem samoukiem jeśli chodzi o Photo Paint. Już dużo się nauczyłam ale też zdaję sobie sprawę że nie umiem wielu rzeczy. Proszę o pomoc! Chcę opracować parę zdjęć z ubrankami mojego dziecka i nie wiem np. jak zrobić żeby uzyskać taki np. efekt?


http://www.fotosik.pl/pok...16e818b436.html
Błagam o pomoc! :lol:
 
 
Pako 
Początkujący


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: mam to wiedzieć??
Wysłany: 23 Marzec 2007, 22:24   

robisz kilka zdjec ubranka.. najlepiej na jedno kolorowym podlozu (bialym najlepiej).. pozniej korzystasz opcji lasso, innej wycinarki czy czym tam to robisz i pozniej dodajesz tylko cien tak jak to jest na zalaczonym obrazku przez ciebie... nic trudnego w tym raczej nie ma. pzdr
 
 
 
bilka 
Początkujący
bilka


Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Dębno
Wysłany: 24 Marzec 2007, 09:05   

No dobra ale pisząc wycinarka masz na myśli wycinek obiektu? Bo jeśli tak to tym wycinkiem się kijowo robi a to mi nie wygląda na wycięte..I jak się robi te cienie? Bo na tej kurtce widać cień tej kurtki?
 
 
bilka 
Początkujący
bilka


Dołączyła: 23 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Dębno
Wysłany: 24 Marzec 2007, 09:07   

Acha te cienie to chodzi ci o tą obramówkę?
 
 
Pako 
Początkujący


Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 18
Skąd: mam to wiedzieć??
Wysłany: 24 Marzec 2007, 12:05   

no widac jakby ktos zrobil zdjecie na takim podlozu jaki tam widac.. mozna tez tak jak mowilem zrobic zdjeie na bialym podlozu i wtedy nie bedzie sie "kijowo" wycinac pozniewaz beda widoczne wyraznie kontury ubranka.. i po wycieciu mozna podstawic jakas grafike czy wypelnienie pod wyciety element ktore dopasujesz do wlasnych potrzeb.. jesli chodzi o ramke to nic innego jak efekt button ktory ma wygladac jak przycisk 3d.. pzdr
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13