Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze schowkiem Ctrlc Ctrlv. (inny)
Autor Wiadomość
kudlaty_true
Początkujący


Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 1
Wysłany: 17 Lipiec 2006, 11:58   Problem ze schowkiem Ctrlc Ctrlv. (inny)

Mam nastepujacy problem:
Uzywam Corel Draw 8 (classic) na kilku komputerach polaczonych w siec. Bardzo czesto kopiuje poszczegolne fragmenty z prac umieszczonych na kompach w sieci. Problem w tym, ze ostatnio BARDZO czesto po wcisnieciu ctrl+v program wychodzi do windowsa w trybie szybszym niz ekspresowy i wyskakuje windowsowski raport o bledzie programu.
Kiedy kopiuje fragmenty rysunkow ze swojego dysku, nic takiego nie ma miejsca. Na razie doszedlem do nastepujacej sytuacji:
Mam otwarte dwa dokumenty w corelu. Jeden moj i jeden z komputera obok. Kopiuje z tego drugiego do swojego jakis element, i raz na piec razy mi sie zawiesza. Leczy gdy skopiuje z drugiego i go zamkne przed wklejeniem, nic sie nie dzieje i jest wszystko dobrze. Owszem, moge otwierac obcy dokument, kopiowac, zamykac i dopiero wklejac, lecz jest to bardzo upierdliwe, tym bardziej, jesli kopiuje kilkanascie rzeczy z jednego dokumentu.
Watpie troche, zeby byl to problem z siecia, gdyz co dziwniejsze, udalo mi sie docelowo okreslic plik, w ktorym dzieje sie to trzy razy czesciej niz w innych. Mozna go pobrac tutaj:
http://www.geocities.com/kudlaty_true/05_07.cdr
Czy ktos moglby sprawdzic, pokopiowac rozne elementy (napisy, wektory, rysunki), ogolnie popracowac chwile z tym dokumentem, powklejac do niego rozne rzeczy i powiedziec czy u niego wystepuje podobny problem?

Pracuje na Coreldraw8, win xp sp2, wszystkie poprawki systemowe sa na biezaco. ramu jest nadto, z sila procka podobnie.
 
 
anonymus
[Usunięty]

Wysłany: 25 Lipiec 2006, 16:56   

Nic się z plikiem nie dzieje (co prawda testowałem pod X3).
Niestety na stronie Corela nie są dostępne już poprawki do v.8, ale może warto poszukać po necie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13