Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gif lub JPEG na ploterze
Autor Wiadomość
alcon
Bywalec


Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 48
Skąd: osw
Wysłany: 3 Czerwiec 2011, 15:14   Gif lub JPEG na ploterze

witam
mam taki problem mam zdjecie w gif i w jpeg'u jak przygotowac taki plik pod wycinanie w ploterze poniewaz bawilem sie troche w trasowanie ale jednak to nie jest to o co chodzi poniewaz trasa robi sie strasznie zawila itd ;/ najlepiej by bylo gdyby przeksztalcic w wektor taki plik.. czy jest jakas metoda poniewaz nie bardzo wiem jak sie do tematu zabrac
z gory dziekuje za pomoc

logo-honda-lewe.gif
Pobierz Plik ściągnięto 566 raz(y) 9.31 KB

logo+honda+prawe.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 494 raz(y) 41.06 KB

 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 3 Czerwiec 2011, 16:01   

Ploter niestety musi mieć grafikę wektorową. Trasowanie nie jest złe jeśli trasowany plik jest dobrej jakości (wysoka rozdzielczość). Zawsze jednak lepsze efekty daje odrysowanie kształtów.
Strona z logo
A tutaj to samo w cdr
 
 
alcon
Bywalec


Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 48
Skąd: osw
Wysłany: 3 Czerwiec 2011, 16:12   

dzieki w takim razie za ta informacje :) wiedzialem ze potrzebne bedzie dobrej jakosci zdjecie..ale np tutaj jest logo przerobione tylko czy to bylo robione od podstaw przez kogos czy szybka przerobka?.. + leci :->
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 3 Czerwiec 2011, 17:54   

Jak piszesz "tutaj jest logo" to nie wiem jakie miejsce masz na myśli. To co zamieściłem jest ze strony do której adres zamieściłem. Jedyne co zrobiłem to usunąłem wypełnienie (programy do wycinania często tego nie lubią :) i zrobiłem drugą wersję z odwróconym skrzydłem (2 str w cdr). Narysowanie tego typu logo, to kilka minut pracy, prosta grafika.
Zawsze rysowane będzie lepszej jakości, a i ploter będzie je bardziej lubił, bo będzie miało dużo mniej węzłów i nie będzie elementów nakładających się na siebie, co jest częstym efektem trasowania w Corelu, w efekcie powoduje to cięcie folii razem z papierem :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15