Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo pilna sprawa.....prosze o pomoc!!!!
Autor Wiadomość
Ropson
Początkujący


Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 1
Wysłany: 4 Lipiec 2006, 08:47   Bardzo pilna sprawa.....prosze o pomoc!!!!

Witam...

zostalem poproszony o zrobienie ulotki reklamowej, dostarczono mi materialy do ulotki: zdjecia, piktogramy zrobione w Corelu....no i z tymi piktogramami jest problem. Korzystam z corela11 a pikto. zostaly stworzone w nowszej wersji i niestety nie moge ich odtworzyc. Czy istnieje trik przy pomocy którego je zaimportuje? Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz
 
 
Bertt 
Początkujący


Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 16
Skąd: Radom
Wysłany: 10 Sierpień 2006, 01:12   

Powiedz temu barankowi, który dostarczył ci materiały, że nie każdy ma najonowszą wersję Corela. Już nie mówię o rozsądku ale nawet kultura wymaga żeby pliki cdr dla innych użytkowników zapisywac w starszych wersjach. Ja mam Coirela 13, ale jak wysyłam projekt do obcych ludzi to zapisuję w wersji 8. Wtedy mam gwarancję, że każdy to zobaczy, bo starszych wersji juz chyba nikt nie używa. A więc poproś tego cwaniaka, żeby przysłał ci pliki w zapisane w starszej wersji, albo prześlij np. mnie, a ja ci odeślę przepisane tak jak trzeba. Przyznac muszę, że często się z tym problemem spotykam i mówię wam - moim zdaniem jest to brak kultury i szpanerstwo - POPATRZECIE - JAM MA X3 I NIKT TEGO NIE OTWORZY!!!
 
 
Asdef 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 339
Skąd: Łódź
Wysłany: 10 Sierpień 2006, 22:41   

zaraz szpanerstwo... nie sądzisz że ktoś mógł nawet o tym nie pomyśleć?
 
 
anonymus
[Usunięty]

Wysłany: 11 Sierpień 2006, 01:15   

Nie ma możliwości - jeżeli masz możliwość, to poproś o zapisanie w pliku postscriptowym (*.ai, *.ps, *.eps), który bez problemu da się otworzyć w Corelu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13