Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Corel VideoStudio x3
Autor Wiadomość
dlprezes
Początkujący


Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 4
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 6 Luty 2011, 20:30   Corel VideoStudio x3

Niedawno zacząłem bawić się z Corel Videostudio x3. Chciałem przed filmikiem dodać tytuł w formie napisu. Wszystko dobrze tylko napis wchodzi mi na początek filmu, Nie wiem jak zrobić żeby przez kilka sekund były napisy a potem filmik, Proszę o pomoc.
 
 
pawel
Gość
  Wysłany: 14 Luty 2011, 14:07   Problem z płytą

Witam pękła mi płytka dzwoniłem do firmy corel i zapytałem jak odzyskać płytkę by zainstalować ponownie program zalecili mi kopie oryginalnej płyty gdyż licencje na program posiadam. Czy istnieje możliwosć kopii płyty informuje iż biore pełną za to odpowiedzialność gdyż klucz posiadam i posiadam zarejestrowana wersje w firmie corel mam tylko problem z płytą. Prosze o wycene kopii płyty (samej płyty) do ok 30zł pytanie kieruje do forumowiczow posiadajacych oryginal moj adres pawsud4@gmail.com
 
 
Tymek126
Początkujący


Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: sdggrew
Wysłany: 19 Maj 2011, 21:52   

Witam,
otrzymałem w nagrodę za pewną działalność program do obróbki filmów Corel VideoStudi Pro X3.
Po włączeniu autoodtwarzania pojawia się lista wyboru plików do instalacji. Klikam instalacje VideoStudio i wyskakuje mi okienko z pustym paskiem instalacji z napisem Inicjowanie korektora instalacji a następnie pojawia się to:


I potem zaczyna się wieczne czekanie na jakąkolwiek reakcje ze strony instalatora.
Mój rekord cierpliwości wyniósł 2 godziny.
Z programem nie było zawartych, żadnych wtyczek a w instrukcji nie piszę nic nowego.
Chciałbym popróbować ten program bo szkoda by się zmarnował (wygasły mi wszystki triale vegasa a cracki to fake).
 
 
Fishu1908 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 31 Lipiec 2011, 22:20   

Mam ten sam problem co kolega wyżej. Bardziej od tego że mi też nie chce pójść dziwi mnie fakt, że kolega nie otrzymał stosownej pomocy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś zechciał pomóc. Pozdrawiam.
 
 
janusz1963 
Początkujący
j23


Wiek: 60
Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15 Sierpień 2011, 23:37   Corel VideoStudio x3

Witam
Miałem taki sam problem z instalacją wersji trial x4 . Pozostały mi śmieci po poprzedniej wersji Corela. Proponuje gruntowne czyszczenie rejestru jakimś dobrym programem (nie cclearen !!!!)... :-| :-|
 
 
Jerry 
Początkujący


Wiek: 65
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Koszalin
Wysłany: 21 Styczeń 2012, 14:25   

Witam,
mam problem z moim Corelem. Przy tworzeniu prezentacji, ze zdjęć bardzo tracą one na jakości, a mianowicie stają się nieostre - jakby rozmyte. Próbowałem szukać różnych rozwiązań, również próbowałem pobawić się ustawieniami jednak nic z tego. Dodam, że zdjęcia w pierwotnym kształcie są ostre, zostały też wyostrzone Photoshopem a zrobione lustrzanką Canona EOS 5D Mark II. Czy mieliście może podobny problem??
 
 
Paweł Orzech 
Początkujący
markopolo


Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 11 Październik 2012, 08:22   

myslę ze to taki program, ja robie filmy w HD na pro x4 i też tracą połowę ostrości, to samo zdjęcia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15