Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW
Autor Wiadomość
s-p-i-n 


Pomógł: 192 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1484
Skąd: opolszczyzna
Wysłany: 11 Marzec 2013, 17:36   Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW

Międzynarodowy Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW 2013 jest jednym z największych konkursów organizowanych w tej branży! W tym roku uczestnicy zmierzą się w następujących kategoriach: reklama, moda, grafika na pojazdach, ilustracje i prace artystyczne oraz w zupełnie nowej kategorii przeznaczonej dla uczniów i studentów szybkie rysowanie. Konkurs jest szansą dla grafików oraz artystów różnych specjalności i o różnym doświadczeniu na zaprezentowanie prac na forum światowym oraz zdobycie wartościowych nagród.

+Do zdobycia nagrody o łącznej wartości 100 000 USD
+Zyskaj światowe uznanie dla Twojej pracy
+Zainspiruj się pracami użytkowników pakietu CorelDRAW z całego świata
+Poznaj zupełnie nowe funkcje pakietu CorelDRAW Graphics Suite X6

http://www.corel.com/core...p?pgid=14400015
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 11 Marzec 2013, 22:08   

nie no s-p-i-n co ty robisz spęd grafików,jak te owce maja iść bo corel ,ma dzien litosci dla zwierząt,hehe,no błagam :-) i jeszcze ten pan

no błagam ,co to ma być???? :roll:
 
 
Struna 
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: X8
Pomógł: 8 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 276
Skąd: Białystok
Wysłany: 11 Marzec 2013, 22:29   

Często mam problemy ze zrozumieniem Bidona i tak jest także tym razem, jednak teraz bardziej nie rozumiem jakim cudem w galerii Corela znalazły się niektóre grafiki :P No chyba, że były tam już za czasów Corela 7 ;)

Co do konkursu, to moim zdaniem ciekawy. Poza tym można skorzystać z trialowej, darmowej wersji X6, więc jak znajdę czas, to coś tam im podeślę ;) W końcu czas aż do końca czerwca. Oglądając zwycięskie, zeszłoroczne prace, myślę, że sporo ludzi z tego forum może mieć szanse :)
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11 Marzec 2013, 23:53   

Jakiś czas temu Corel prace z tych konkursów wydawał w postaci książki z dołączoną płytą z pracami. Jeszcze gdzieś u mnie leżą w kartonach po przeprowadzce. Trzeba przyznać,że poziom był taki sobie. Nagradzana czołówka - super, doskonałe przykłady do nauki, ale były też prace na poziomie dołączanych do Corela klipartów.

Na pewno warto próbować.
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 12 Marzec 2013, 02:26   

Jak spróbować? X6 już przetestowałem. W tym szybkim rysowaniu może bym miał szanse ale czasu nie cofnę a na studia w środku semestru kto mnie przyjmie? :-)
Ja te najlepsze prace z tego konkursu już parę razy oglądałem.
Odnoszę wrażenie, że to jest konkurs, kto zrobi najlepszą wektorową fotografię :-)
Większy problem stanowi wymyślenie czegoś co zwróciłoby uwagę, narysowanie tego to sprawa drugorzędna.
Bidon, nie żartuj z człowieka, który udowodnił, że moduł do trasowania jest w Corelu do niczego niepotrzebny :-)
Joe Diaz
 
 
s-p-i-n 


Pomógł: 192 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1484
Skąd: opolszczyzna
Wysłany: 12 Marzec 2013, 11:31   

Jedyny minus tego całego konkursu to podatek, który należy zapłacić z swojej kieszeni - 10% wartości wygranych nagród i oczywiście licencje czasowe :)
 
 
DzumA - 78



Pomógł: 99 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 685
Skąd: Opole
Wysłany: 12 Marzec 2013, 12:43   

już jeden z Nas prawie wygrał ;-)

zastanawiam się czy w tym roku nie wykorzystać pomysłu MartineZona
mam autko - zrobię w trzech rzutach i nałożę na nie jakieś lakierowanie ;-)
żaby było ciekawie - za autko chciałem wybrać Tucker 1948
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13