Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum Poligraficzne
Autor Wiadomość
Palazzo
Początkujący


Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21 Marzec 2008, 13:03   Forum Poligraficzne

Witam,

Zapraszam wszystkich zainteresowanych grafika reklamowa i poligrafia na nowo powstale forum: www.poliforum.net

Pozdrawiam,
PS. Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych!
 
 
IdCzarek 
Doradca
Czę100chowa



Wiek: 42
Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 109
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: 21 Marzec 2008, 16:39   

pomyłka
 
 
 
pitek713
Początkujący


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Maj 2014, 21:44   Re: Forum Poligraficzne

Gorąco polecam Tablice reklamowe Kraków sprawdźcie a nie będziecie tego żałować
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 19 Maj 2014, 21:46   

Ryyyyybyyy, świeże ryyyybyyyy!
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 19 Maj 2014, 23:12   

Powiększanie penisów, przepowiadanie przyszłości i nauka szybkiego czytania...
MOŻE BY TAK WRESZCIE JAKIŚ PRAWDZIWYCH MODERATORÓW TU USTAWIĆ???
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Maj 2014, 07:32   

Malutki napisał/a:
MOŻE BY TAK WRESZCIE JAKIŚ PRAWDZIWYCH MODERATORÓW TU USTAWIĆ???


Zdaje się, że s-p-i-n jest tutaj modem. Niech mnie licho, ale on mi zawsze wyglądał na fałszywego :-o Myślę, że Roland, chociaż zapewne nie jest w stanie śledzić całego forum, to ma jako takie pojęcie o tym, kto przyczynia się do rozwoju i życia forum najbardziej, prawda? Może nie tyle modów, co jakiegoś Junior Admina (z odpowiednimi uprawnieniami) ustawić, który mógłby doglądać i opiekować się forum, co? Wtedy Roland nie byłby zobligowany do pracy przy forum, jeśli nie ma na to czasu ;-) A taki Admin Jr. mógłby powoływać moderatorów, uporządkować forum itp.. Moglibyśmy zrobić ankietę, coś w rodzaju wyborów :mrgreen: Oczywiście zwycięzca musiałby chcieć przyjąć posadę :-P Jeśli się nie zgodzi, to weźmie ją drugi w kolejce. Co wy na to? Demokracja to jeden z najgorszych systemów społecznych, ale jak dotąd nie mamy nic innego a sprawdzała się nawet przy populacji 10.000 (starożytna Grecja) więc chyba damy radę :-P

Ot, taka mała petycja ;-)

Miałbym też inną, o której już pisałem, ale to wymaga pracy i współpracy, więc nie wiem, czy byłoby możliwe do realizowania w tak zawistnym, skłóconym, rozpasanym, infantylnym, cynicznym i wyrachowanym towarzystwie, jak Nasze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7668
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20 Maj 2014, 13:48   

Jakiś czas temu Roland proponował żeby się ktoś zgłosił do pomocy , ale chyba bez odzewu.
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Maj 2014, 14:55   

Pytał? Wydawało mi się, że czytam wszystkie posty... W takim razie chyba mi umknęło. Jeśli aktualne, to się zgłaszam ;-)
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7668
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20 Maj 2014, 15:59   

http://corel.wodip.opole....ighlight=#42338
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 20 Maj 2014, 19:34   

Ależ moderator nie musi się znać na PHP - to już działka admina. A pisząc PRAWDZIWYCH miałem na myśli takich, którzy mogą np. takim spamerom kasować/edytować wiadomości. To, że ja (i nie tylko) mam przy nicku tytuł "Moderator" nie znaczy tutaj zupełnie nic!
To, że do tej pory w miarę panuje "spokój" nie znaczy wcale, że tak będzie zawsze, a wierz mi - mam doświadczenie z walką ze spamerami. Wystarczy jeden kumaty, żeby to forum zamienić w śmietnik...
Jestem gotów się poświęcić i w dwa, trzy dni pokazać, że można w takim czasie zamieścić 4-cyfrową liczbę wątków - i nawet się wysilał nie będę, bo zrobi to za mnie pewien sprytny programik ;)
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 20 Maj 2014, 19:37   

Oj restauro, to nie to samo. Ja znam sama obsługę php by Przemo, bo nie raz zakładałem takie fora, ale to nie znaczy, że potrafię usunąć z nich bugi i buraki. Nie jestem programistą. Potrafię się w nim poruszać z panelu admina, ale to wszystko. Nie umiem grzebać w kodzie, a wygląda na to, że o to pytał Roland, bo poszczególne moduły forum są lekko wahnięte. Moja opinia? Już ją wypowiedziałem w podlinkowanym przez ciebie temacie - przenieść się na phpBB3 z całym inwentarzem (wczytałem się w temat i wiem, że udaje się przetransferować całe fora, nawet z załącznikami do postów itp.), tylko to nie jest sztuka w 3 kliknięciach, tylko saga i epopeja, ale się da. To forum ma już 11 lat i nie wygląda na to, żeby było ruszane ;-) A czas leci. Skrypty się zmieniają, wtyczki aktualizują, SQL update'uje, a BB code zyskuje na objętości.

A w tym temacie mówiłem raczej o moderatorach i MOŻE junior adminie - żeby zrobić porzadek z poziomu działów i topiców. Do tego mogę się zgłosić ;-)
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 21 Maj 2014, 06:36   

Odejszła kupa nu Sara Goldfarb. Pszedam szuwaks.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 9