Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja reklama
Autor Wiadomość
ABu 
Doradca


Pomógł: 12 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 122
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 31 Styczeń 2008, 13:41   Moja reklama

Witam

Jakby z Was potrzebował strony www lub znał kogoś kto potrzebuje to byłbym wdzięczny za zainteresowanie się moją ofertą. Zachęcam również do zadawania pytań - służę dobrą radą każdemu - nie tylko klientom. O projektach plakatów i wizytówkach nie będę może pisał, żeby nie robić konkurencji pozostałym forumowiczom (ale w końcu i tak napisałem...)

webkoncept.pl - strony internetowe i grafika komputerowa

Pozdrawiam
ABu

PS. No i oczywiście całą grafikę robię w Corelu :)
 
 
 
kreart 
Fachowiec


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 261
Skąd: zza ekranka
Wysłany: 31 Styczeń 2008, 14:15   

ABu napisał/a:
Zachęcam również do zadawania pytań - służę dobrą radą każdemu - nie tylko klientom


po to jest to forum
jeśli coś wiesz
umiesz
przekazujesz to ludziom, którzy wiedzą mniej lub borykają się z jakimś problemem nie umiejąc go samemu rozwiązać
wystarczy czytać to co piszą i odpowiadać tak, aby rozwiązać prblem

ABu napisał/a:
Jakby z Was potrzebował strony www lub znał kogoś kto potrzebuje to byłbym wdzięczny za zainteresowanie się moją ofertą


to jest reklama - wszyscy tu przychodzący znają się w jakimś stopniu na tym co robią, niektórzy mniej niektórzy więcej
w taki sposób zlecenia nie zdobędziesz - nikt nawet nie wie tak naprawdę co i jak potrafisz
strona w linku jest dokładnie taka sama jak tysiące innych prace także, a są na tym forum ludzie, którzy to co pokazujesz zrobiliby o wiele lepiej...

zastanów się co chcesz takim postem osiągnąć
to nie jest bezpłatna tablica ogłoszeń
pozdrawiam
kreart
 
 
 
ABu 
Doradca


Pomógł: 12 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 122
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 31 Styczeń 2008, 14:52   

Cytat:
Cytat:
ABu napisał/a:
Zachęcam również do zadawania pytań - służę dobrą radą każdemu - nie tylko klientom


po to jest to forum
jeśli coś wiesz
umiesz
przekazujesz to ludziom, którzy wiedzą mniej lub borykają się z jakimś problemem nie umiejąc go samemu rozwiązać
wystarczy czytać to co piszą i odpowiadać tak, aby rozwiązać prblem

Nie po to jest to forum. O ile jeszcze dobrze potrafię czytać, to forum NIE jest poświęcone projektowaniu i tworzeniu stron internetowych tylko Corelowi, więc dyskusje na tematy stron www powinny się toczyć gdzie indziej. Pomijam już fakt, że nie każdy kto ma problem chce od razu wypowiadać się na forum, tym bardziej że często nawet nie wie jak zadać pytanie.

Cytat:
Cytat:
ABu napisał/a:
Jakby z Was potrzebował strony www lub znał kogoś kto potrzebuje to byłbym wdzięczny za zainteresowanie się moją ofertą



to jest reklama - wszyscy tu przychodzący znają się w jakimś stopniu na tym co robią, niektórzy mniej niektórzy więcej
w taki sposób zlecenia nie zdobędziesz - nikt nawet nie wie tak naprawdę co i jak potrafisz
strona w linku jest dokładnie taka sama jak tysiące innych prace także, a są na tym forum ludzie, którzy to co pokazujesz zrobiliby o wiele lepiej...

Dziękuję serdecznie za uświadomienie mnie że nie jestem najlepszy. Swoją drogą nigdy nie uważałem się za geniusza w każdej dziedzinie, więc wcale mnie to nie dziwi.

Cytat:
zastanów się co chcesz takim postem osiągnąć
to nie jest bezpłatna tablica ogłoszeń

Wierz mi proszę, że się zastanowiłem, a dodatkowo również przeczytałem opis TEGO działu, gdzie jasno stwierdzono:
Cytat:
Zlecę/wykonam pracę
Oferty prac oraz reklamowanie własnych firm związanych z tworzeniem grafiki

Wydaje mi się więc, że nieco przesadziłeś z ostrym tonem postu. Jeśli moderatorzy nie zgadzają się ze mną to proszę o usunięcie posta oraz zmianę opisu działu żeby nie powodować nieporozumień.

Pozdrawiam serdecznie
ABu
 
 
 
kreart 
Fachowiec


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 261
Skąd: zza ekranka
Wysłany: 31 Styczeń 2008, 15:24   

wiesz

jeśli chciałbym coś komuś zlecić zajrzałbym do działu moje prace
tam ludzie pokazują co i jak potrafię
i zaręczam Cię że wybór masz przeogromny - i nie potrzebują się reklamować
i o to mi chodzi w kwestii reklamy - dajesz info zrobię wszystko, tylko zabrakło hmmm... drzwi?

chcesz pomagać w sprawie ww? - na forum jest dział, poświęcony temu piszesz że wszystko robisz w corelu, tak rzuciłem okiem na Twoje prace w dziale portfolio i chyba jednak nie tylko w corelu, a samej pracy graficznej jest że tak powiem "bardzo skromnie"

forum jest poświęcone corelowi
jest jedno takie
tworzeniem stron www zajmuje się tysiące innych - jak psów ich , że tak to ujmę dosadnie
reklama robienia stron www a nie grafiki...
Oferty prac oraz reklamowanie własnych firm związanych z tworzeniem grafiki

jakoś tak
ale może po prostu
marudzę
 
 
 
kreart 
Fachowiec


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 261
Skąd: zza ekranka
Wysłany: 1 Luty 2008, 15:06   

przegiąłem

sorry, pójdę barana w ścianę ze dwa razy i mi się wzrock poprawi

denerwują mnie po prostu takie bezpodstawne reklamy


chodzi o to:

pobyć trochę na forum
poznać specyfikę
pokazać co się potrafi
zareklamować się...

mniej więcej w taki sposób
powinno to wyglądać
czemu forum ma służyć promowaniu kogoś kto tylko się reklamuje

ABu zaczął uczestniczyć w jego życiu - więc przegiąłem
a może zaczął ...
 
 
 
JarekDRAW 



Pomógł: 93 razy
Wiek: 44
Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1176
Skąd: Poznań
Wysłany: 1 Luty 2008, 16:30   

Oj Kreart, normalnie Cię niepoznaje :shock:
 
 
 
ABu 
Doradca


Pomógł: 12 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 122
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 1 Luty 2008, 20:33   

kreart napisał/a:
ABu zaczął uczestniczyć w jego życiu - więc przegiąłem
a może zaczął ...


Lepiej nie myśleć, co kryje się pod tym wielokropkiem :) Reklama była tutaj moim 13 postem po blisko 4 miesiącach pobytu na forum... Może właśnie dlatego, że była 13, okazała się pechowa?...

Pytanie jest takie: czy 13 postów to mało czy dużo? Wydawać by się mogło, że dość niewiele jak na 4 miesiące. Tylko co jeszcze można napisać, kiedy wszystkie problemy wyjaśniane są niemalże w ciągu 5 minut od umieszczenia posta? Nie należę do osób piszących dla samej przyjemności pisania albo piszących dla liczby postów (zresztą zainteresowani mogą sprawdzić, w jakich tematach i kiedy się udzielałem).

Chwalić się? Czym? Nie każdy ma od razu pełne portfolio i warte pokazywania, a myślę, że nie warto zasypywać forum śmieciami, tylko po to, żeby zaistnieć.

No i ostatnia ważna sprawa - nie zawsze można się udzielać. Robota z reguły przychodzi falami - raz jest jej tyle, że człowiek nie ma się kiedy wyspać, znowu innym razem jest tak, że spokojnie można pisać elaboraty, chociażby na forum.

To było tak krótko w ramach usprawiedliwienia.

I proszę, nie ciągnijmy już tego tematu - nie każdy ma ochotę co chwilę widzieć w nowych postach ten sam wątek, a do tego będący reklamą... Zresztą, i tak na poważnie zastanawiam się, czy założenie tego tematu było dobrym posunięciem - niewykluczone że wczoraj wielu użytkowników zraziło się do mnie i teraz będzie mnie omijało szerokim łukiem.

Jeśli mogę, to proszę o zamknięcie tematu. Z mojej strony to wszystko, a może nawet więcej niż być powinno.

Pozdrawiam
ABu
 
 
 
janekkoss 
Bywalec
piotrekjanek


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: hehehe
Wysłany: 22 Marzec 2008, 19:15   

ABu,
proszę odezwij się po świętach na mejlika: piotrek-janek@o2.pl - akurat szukam webmastera do współpracy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14