Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
logo dla SIGNABOOK
Autor Wiadomość
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 16 Grudzień 2013, 21:25   logo dla SIGNABOOK

Firma zajmować się ma wyrobami albumów z drukowanymi zdjęciami wysokiej jakości np. weselne foty.

 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 16 Grudzień 2013, 21:27   

bardzo ładna wizualizacja... aczkolwiek nie dostrzegam litery B
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 16 Grudzień 2013, 22:00   

Nom, ten sam problem. Jednakowoż, wizualizacja - jak zwykle - pierwsza klasa. Odnośnie samego logo, to font nie pasuje mi do sygnetu. Jest tak ozdobny (font), że prawie całkowicie odwraca uwagę od znaczka. W takim kontekście, nie wiem, czy bym nie zrezygnował z sygnetu, bo chyba "za dużo grzybów w barszcz". Jeśli koniecznie chciałbyś mieć komplet, to może ten sygnet ciut bardziej nawiązujący do typo? Może na tej okładce w połowie wysokości dodać takie wcięcia, jak w literach? A może nie... Może będzie też za dużo? Eh, ciężko mi ubrać to w słowa, ale jakoś elementy (sygnet i typo) nie współgrają :-|
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 16 Grudzień 2013, 22:52   

I tu się z Tobą zgodzę. Osobiście chciałem pozostać przy typo jednak klient chciał i sygnet. Na początku były pod sygnetem ornamenty jednak odpuściłem (możliwe, że popełniłem błąd). Sygnet powinien być bardziej pojechany, pomyślę jeszcze nad tym, z typo jestem bardzo zadowolony. Dzięki i pozdrawiam
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 17 Grudzień 2013, 08:38   

A nie myślałeś żeby zrobić sygnet z liter S i B? Coś w stylu herbu i używać naprzemiennie, ale nie razem? Może warto zasugerować klientowi? Może sygnet chciał po to, żeby móc wstawiać znaczek firmy tam, gdzie nie mieści się napis (na przykład na grzbiecie oprawy) lub gdzie źle by on wyglądał (bo zajmowałby za dużo miejsca)? Wtedy takie ładne SB też może być niczego sobie,a byłoby w tym foncie, co typo. Jednak zastrzegłbym, że "albo - albo", zależnie od potrzeby aplikacji, ale żeby nie razem, bo to mogłoby chyba popsuć całość.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 17 Grudzień 2013, 10:11   

hym,ja bym dał belke przedzielającą w B i zrezygnował z szeryfów na środku liter,bo jak na to patrze to jeszcze za bardzo przypomina pewnego fonta,ale ogólnie bardzo ładnie
 
 
gogman 
Ekspert



Pomógł: 6 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 512
Skąd: Chojnice
Wysłany: 17 Grudzień 2013, 16:02   

belka będzie przy "B" taka była wola klienta, reszta mu pasuje więc jedyne zmiany przy znaku, które będę robił to tylko dla siebie.

Pozdro
 
 
Raza159 
Początkujący
aaaaaaa


Wersja CorelDRAW: aaaaaaa
Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: aaaaaaa
Wysłany: 11 Październik 2014, 07:24   

Dziękuję wszystkim za komentarze :) Wszystkie są budujące. Pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13