Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc w kilku zadaniach :)
Autor Wiadomość
zelma29
Początkujący


Wersja CorelDRAW: x6
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Jeglia
Wysłany: 24 Październik 2014, 11:05   pomoc w kilku zadaniach :)

czesc, jestem w szkole na profilu informatycznym, niestety grafika nie jest moja mocna strona a do wykonania na za tydzien mam kilka zadan, dostalem juz 3 jedynki i nie chce kolejnej, pisze w tym dziale czy by ktos nie wykonal za mnie tych zadan, oprocz 2 oczywiscie bo nie znacie mojej sali nformatycznej, w linku zadania, czekam na pomoc dzieki! oczywiscie jakies proste rozwiazania , jestem w technikum informatycznym 1 klasa dopiero mam podstawy corela i jestem w tym zielony..

http://speedy.sh/fMeYN/zadania-z-podrecznika.jpg
 
 
tegraf 
Ekspert
tegraf


Pomógł: 74 razy
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 1954
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 24 Październik 2014, 11:30   

To właściwie jest wpis typu "wykonaj dla/za mnie" a nie "pomóż". Pomóc - czyli rozwiązać problem "jak to zrobić, bo robię tak czy tak - a nie wychodzi" - tu nie ma zastosowania. Od tego jest dział "Zlecę/wykonam pracę".
 
 
zelma29
Początkujący


Wersja CorelDRAW: x6
Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Jeglia
Wysłany: 24 Październik 2014, 12:07   

jestem nowy i nie wiedzialem, prosze admina o przeniesienie albo pomoc w tym poscie, pozdrawiam :)
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 24 Październik 2014, 12:52   

Z całym szacunkiem, ale my tu pomagamy nie tym osobom, które działają ze strachu przed brakiem zaliczenia, a tym, które same z siebie chcą się nauczyć Corela.

Zachęcam kolegów do niepodawania gotowej pracy, a czynności, które zelma wykona samodzielnie, tym bardziej, że z treści zadań sugerują, iż zelma już raz miał wyjaśniane działanie programu.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24 Październik 2014, 12:58   

http://corel.wodip.opole.pl/
 
 
Trurl 
Ekspert



Pomógł: 66 razy
Wiek: 70
Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 952
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24 Październik 2014, 19:59   

Zwłaszcza, że Zelma jest uczniem szkoły o profilu informatycznym, która próbuje nauczyć go podstaw programów graficznych. :-)

P.S. Zelma, używaj polskich liter. Robi się to z prawym Altem. :-)
Rezygnacja z liter ojczystego języka świadczy o...
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 25 Październik 2014, 00:58   

Całkiem niedawno był tutaj Twój kolega, który miał nie 5 tylko 17 zadań do wykonania i on już umie je samodzielnie rozwiązać. Nie chciał żeby zrobić za niego, tylko pytał się jak, później siadał i próbował. Odpisałem na 10 maili, po trzy razy to samo tłumaczyłem i jak się znowu o coś zapyta, to znowu poświęcę tyle czasu ile trzeba żeby mu wytłumaczyć, bo on chce się nauczyć. Ja wiem co umiem w tym programie zrobić i czego nie umiem i nie potrzebuję, tak jak pewnie większość kolegów na tym forum sprawdzać czy jestem od nauczyciela lepszy, czy nie.
Żeby większość tych zadań rozwiązać, to trzeba usiąść, chwilę pomyśleć, wziąć kartkę i długopis i sobie to co chcesz zrobić narysować. Później spróbuj to samo narysować w Corelu i jak wtedy nie będziesz wiedział jak coś zrobić, to się pytaj, na pewno ktoś ma X4 :-)
Zróbcie za mnie na tym forum działa jak płachta na byka w kolorze 0/100/100/0.
Źle zacząłeś, ale zawsze da się to naprawić, tylko trzeba chcieć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13