Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
l
Autor Wiadomość
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 16 Listopad 2014, 23:07   l

ljk,,
Ostatnio zmieniony przez Immun 18 Listopad 2014, 22:38, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
s-p-i-n 


Pomógł: 192 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1484
Skąd: opolszczyzna
Wysłany: 17 Listopad 2014, 19:54   

masz pecha bo jestem jego autorem
 
 
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 17 Listopad 2014, 21:07   Przykro mi...

Przykro mi... Praca nie była płatna, a była robiona dla mnie więc robię z nią co chcę, a to, że nie mam funduszy na wersję wektorową to szukam pomocy na różnych stronach... O prawach autorskich nic nie słyszałem, ale jak pisałem wcześniej była to praca robiona dla mnie... Więc teoretycznie jest moja. Nie mam zamiaru się kłócić bo chamem nie jestem i cwaniakować nie mam zamiaru... Stwierdzam tylko czyste fakty, a co do pracy to prosiłem o pomoc . Pisałem, że kasy nie mam, a to, że ktoś wykonuje pracę ale nie do końca to nie moja wina niestety :) ja tylko wziąłem co było i próbuję zrobić z tego coś przydatnego ... WYBACZ :) I nie rozumiem czemu mam pecha niby :D I żebyś nie musiał się wyszukiwać niczego :3 Nie ma tam napisane, że to ja zrobiłem to logo :o Napisałem tylko pewien fakt, iż jest moje co jest prawdą :) Jeśli Cię to uraziło to przepraszam ale człowiek, jak człowiek :) Jakoś sobie musi radzić ;o A ja jestem za młody żeby iść do pracy, rodzice po rozwodzie mama nie zarabia tyle żeby dawać mi na zachcianki więc sam rozumiesz chyba :) Albo i nie bo jesteś może z "wyższej półki" .
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 17 Listopad 2014, 22:04   

Panie ...
masz lipę...

spin - ale trafiłeś:]

ps. nie lubie info typu" A ja jestem za młody żeby iść do pracy, rodzice po rozwodzie mama nie zarabia..."
 
 
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 17 Listopad 2014, 22:46   Hymmm...

Powiedz mi... Czego mam się bać? Nie robię nic złego. Ktoś wykonał dla mnie pracę ... Nie jest ona taka jaką bym chciał ale należy do mnie. Więc chyba mam prawo robić z nią co chcę ... To, to samo jak bym ją kupił. A co mnie obchodzi, że nie lubisz takiego info? Ja tylko piszę, że niektórzy robią wszystko dla pieniędzy i chociaż by ich uprzedzać o tym to i tak próbują byle by coś wyciągnąć bo myślą, że jesteś od nich uzależniony...
 
 
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 17 Listopad 2014, 22:52   

s-p-i-n,
Cytat:
A co Ty myślisz? Jakiego pecha :) Złodziejem nie jetem... praca była wykonana dla mnie... Więc o co masz wąty... że kaski nie dostaniesz za wersję bez tła o którą prosiłem od początku? Nie wykonałeś polecenia biorę co mam i szukam kogoś kto to zrobi. Logiczne . Nie tu, to gdzie indziej znajdę osobę która to zrobi. Albo jeszcze lepsze logo.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 18 Listopad 2014, 00:27   

Immun napisał/a:
/.../Nie wykonałeś polecenia... /.../

No, masz podejście jak np. pasożyt na państwowym wikcie do petenta. I tupet jak gminny sekretarz partii. Jeżeli zarobisz, to Twoja sprawa, mi/nam nic do tego, do kieszeni Ci zaglądać nie będziemy.
Ale jak nabierzesz doświadczenia, to przekonasz się, że takim podejściem szkodzisz sobie samemu najbardziej. Możesz odpisać coś w stylu "a walcie się wszyscy", ale możesz też spróbować innej drogi - wybór należy do Ciebie...
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 18 Listopad 2014, 01:08   

Ręce opadają. Etyka ze śmietnika.
 
 
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 18 Listopad 2014, 22:09   

Ehh... Czy ja na tym zarobię? To jest praca która miała powędrować dla mojego użytku na koszulki... Czytacie tak dokładnie, że brak słów.
 
 
Immun 
Początkujący


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Jebanać
Wysłany: 19 Listopad 2014, 21:22   

chezare :) Tutaj muszę go obronić bo kasy za to nie wziął :D Ale chciał kasę za wersję bez tła chociaż od początku pisałem, że nie będę miał kasy żeby zapłacić. A tutaj nie ma tak, że chwalę się , że przerobiłem obrazek :3 Ja szukam kogoś kto to zrobi :o I nie rozumiem spiny skoro te logo było robione dla mnie... A tym bardziej, że tylko ja i członkowie mojej grupy będą je mieli na koszulkach... :o
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 19 Listopad 2014, 22:56   

mi sie tak wydaje że s-p-i-n myslal o tym logo na koszulce a nie o tym co ty podałes,ale nie hce sie wtrącać :-)
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 20 Listopad 2014, 06:19   

Dobrze, Immunie, napiszę co mnie ruszyło w Twoim zachowaniu, podkreślając, że wypowiadam się tylko za siebie:
  • ludzie różnie umawiają się, a często są po prostu niedomówieni. Niemniej, za wykonaną pracę, należy się choćby symboliczna wdzięczność. Poza tym istnieje wiele tanich, nawet bezpłatnych form w jakich można tę wdzięczność okazać. Murki i barierki przy na których ćwiczysz nie wzięły się znikąd. Wystarczy pomyśleć.
  • Jeśli nie zwróciłeś wykonanej pracy, to znaczy, że ją przyjąłeś. Zatem, nie masz prawa marudzić;
  • nie masz prawa pisać, że ktokolwiek nie wykonał Twojego polecenia, bo nie przysługuje Ci prawo wydawania poleceń. Forumowicz Spin wyświadczył Ci darmową przysługę bo widocznie miał ochotę pomóc właśnie Tobie. Pomógł darmowo na tyle, na ile mógł. Jesteś w tej sytuacji petentem, któremu wyświadcza się uprzejmość, a nie pryncypałem. Zejdź na ziemię;
  • traktujesz ludzi i ich czas instrumentalnie. Nie masz prawa niczego wymagać za darmo. Za darmo, możesz tylko prosić i czekać. Takie życie;
  • wzdrygasz się przed cwaniactwem, a jednak, po dżentelmeńsku to raczej nie wyszło. Nie wystarczy się zastrzec, a potem robić swoje. To tak nie działa;
  • prośba na forum o darmowy projekt to nic zdrożnego. Ale NIGDY nie wypisuj publicznie obcym sobie ludziom o rodzinnej tragedii jaka spotkała Twoich rodziców, a prze to i Ciebie. Sprzedawanie tak ważnej rzeczy, jaką rozwód rodziców, tylko po to, by umotywować własną niezdolność do płacenia jest przeciwskuteczne. Ustawiasz się w pozycji żebraka. Zdaj sobie z tego sprawę. Na litość Boską, tragedii nie przehandlowuje się! Za nic;
  • wypisując chamskie bzdety we własnym profilu okazujesz brak szacunku wobec miejsca z którego pochodzisz oraz osobom mogącym Ci pomóc na forum:

  • Nie do końca szanujesz też siebie. Najpierw zakładasz watek, potem się wstydzisz i usuwasz własne wpisy — no to, kto tu spina się, hm? Słowo się napisało, to niech już stoi. Karta — stół.
    Żeby było jasne, tutaj nie musisz się niczego obawiać, nikt tu Cię do sądu skarżył nie będzie. Nie w tym rzecz. Po prostu — zachowuj się, a znajdziesz pomoc.


Może przemyśl na zimno własne podejście.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14