Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
a może by tak OpenID
Autor Wiadomość
uroczy 
Praktyk



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 07:22   a może by tak OpenID

Witajcie technologia idzie naprzód wiec może zintegrować Z forum OPENid

http://blog.identity20.pl...szcie-z-openid/
 
 
 
roland 



Wersja CorelDRAW: X6
Pomógł: 58 razy
Wiek: 57
Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 607
Skąd: Opole
Wysłany: 2 Kwiecień 2008, 10:53   

Cytat z oficjalnej stronu OpenID:
Pamiętaj jednak, że serwis jest w fazie testów

Po drugie to nie do administratorów tego, czy jakiegokolwiek forum powinieneś kierować pytania, a do twórcy skryptu tego forum, czyli Przemo:
http://www.przemo.org/phpBB2/

Moim zdaniem, twórcy skryptów nie będą dostosowywać swoich programów do OpenID, aż nie powstanie wersja finalna.
 
 
uroczy 
Praktyk



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 82
Skąd: Łódź
Wysłany: 7 Kwiecień 2008, 07:52   

Masz racje :) .Ogólnie Open id jest dość mało popularny na świecie jest zaledwie kilka set stron które wykorzystują open id . A w polskiej wersji serwisu nie dorobili się jeszcze ssl :)
 
 
 
ABu 
Doradca


Pomógł: 12 razy
Wiek: 44
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 122
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 7 Kwiecień 2008, 12:44   

A ja dodam swoje 3 grosze:

Pomimo wielu niewątpliwych zalet (wygoda, łatwość obsługi, mniejsze obowiązki) budzi moje wątpliwości fakt, że wszystkie ważne informacje o mnie znajdą się w jednym miejscu... Szczerze mówiąc nikt nie zagwarantuje mi tego, że te dane gdzieś nie wypłyną - a przecież już zawartość jednej mojej skrzynki spamowej jest w stanie powiedzieć o mnie wszystko - na jakich forach jestem zarejestrowany, z jakich sklepów korzystam, gdzie mieszkam, co kupuję, z jakiego adresu IP korzystam, itd, itd...

Wiem, że może czasami to niezdrowe, ale moja skrzynka spamowa ma najmocniejsze hasło ze wszystkich moich skrzynek e-mail, na forach stosuję dwa 'poziomy' haseł: hasło do forum mało ważnego, na którym podałem minimum informacji o sobie - proste i duże łatwiejsze do złamania, oraz hasło do forum ważnego - które skolekcjonowało nieco więcej moich danych, zdecydowanie trudniejsze. Generalnie - dbam o swoje prywatne dane - po to, żeby kiedyś nie zostać zasypany spamem (w najłagodniejszym przypadku).

Z w/w powodów wymieniony system jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania.

Pozdrawiam
ABu
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13