Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[poszukuję]Wspołnika do szablonów graficznych do sklepów www
Autor Wiadomość
maximo
Początkujący


Wersja CorelDRAW: Pakiecik X5
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 16
Skąd: internet
Wysłany: 3 Marzec 2012, 19:08   [poszukuję]Wspołnika do szablonów graficznych do sklepów www

Wprowadzam do sprzedaży skrypt sklepu internetowego, coś taniego, dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swój biznes w sieci i nie mają środków, by zakupić coś dedykowanego.

Skrypt jest oparty o silnik, który rozbudowano o liczne modułu:
- płatności,
- wysyłki,
- administracji etc

Z racji takiej, że mam dość dużo chętnych (przyznam, że nie spodziewałem się tego), poszukuję osoby, która będzie współpracowała ze mną a właściwie z moimi Klientami nad grafiką. Ja niestety nie mam już czasu, a i bardziej interesuje mnie kodowanie niż grafika. A ponieważ chcę, by Klient znalazł u mnie kompletną usługę i poszukuję osoby, która:

1. Zrobi layout.
2. Potnie go
3. Zakoduje - wdroży.

Osoby, które będą odpisywały powinny:
- posiadać legalne oprogramowanie,
- najlepiej jeśli będą miały własną DG,
- mieć jakieś ciekawe portfolio, nie poszukuję osób, które tylko piszą jakie to projekty robiły - namacalne dowody są podstawą

W zamian oferuję rzetelną współprace, jeśli u mnie Klient kupi skrypt, ja podsyłam od razu namiary do grafika, który ze mną współpracuję.
Mogę pomagać w tworzeniu logotypów, ikonek, znaczników, faviconów etc. Oczywiście na tyle na ile czas wolny pozwoli. Sam wdrażam jeszcze portal lokalny, na co też czasu nie wystarcza jak narazie
 
 
Afterlis
Początkujący


Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2 Marzec 2015, 08:44   

I jak znalazłeś jakiegoś już grafika ? czy coś ? daj znać bo wcześniej nie byłem na tym forum dopiero teraz tak przeglądam i się na to natknąłem. mogłeś jakiś kontakt zostawić to bym przedzwonił. Pozdrawiam.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 2 Marzec 2015, 18:08   

No, po trzech latach ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14