Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Corel to ŻENADA!
Autor Wiadomość
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
  Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 10:39   Corel to ŻENADA!

Chciałbym się tu trochę wyżalić.
Generalnie mam soft innych firm i Corela używam rzadko, a jeszcze rzadziej Paint Shop Pro XI, najlepszej wersji, zanim Corel zaczął niszczyć ten program.
No i okazuje się, że XI ma system aktywacyjny z limitami. Po kolejnym formacie wyskoczyło mi, że limit aktywacji "reached"... no dobra, to lecimy na stronę Corela.
Jakież moje zdziwienie było, gdy zobaczyłem, że Corel daje support przez 30 dni po zakupie, a potem jest płatny : ) LOL.

Dziwię się w ogóle, że PSP XI ma jakąś aktywację, bo DEaktywacji żadnej nigdy nie widziałem (to też jest tupet).

Dobra, widzę czat: wchodzę, opisuję sprawę (Eng). Gościu odpisał, że product is no longer supported. Napisałem, że skoro no longer supported, to niech uwolnią kwestię aktywacji... nie zdążyłem poczekać sekundy po enterze, a gnojek zamknął czat i - uwaga! - zniknął mi w jakiś sposób button czatu, a gdy kliknę szybciutko (pewnie jakiś skrypt po cookie albo coś) albo wejdę w sesji prywatnej - wyskakuje błąd okienka.

To, co Corel robi, to jakaś parodia. Nic dziwnego, że zdychają. Życzę im zdechnięcia totalnego. ŻE-NA-DA.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 10:52   

Także mam wersję XI Paint Shop Pro .Wielokrotnie ją reinstalowałem i jak dotąd nie miałem żadnego problemu.Mam nadzieję , że mnie to ominie .Będę pewnie na wszelki wypadek musiał się zarejestrować .Może zainstaluj program na jakimś świeżym systemie i także zarejestruj .
 
 
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 11:07   

Tak też uczyniłem. Raz ze 2 lata temu już z nimi pisałem i wtedy mi jakoś to zresetowali.
Chyba limit 5 aktywacji jest, jakoś tak. Tylko nigdzie nie widać DEaktywacji... masakra.
Jeszcze z Corelem PL spróbuję, choć kupowałem via US, no to tam uderzyłem...
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 11:55   

Sponsi napisał/a:
Chyba limit 5 aktywacji

Ja robiłem to przez te kilka lat kilkanaście razy i nigdy nie miałem problemów .Może na serwerach w stanach maja inne limity.
 
 
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 9 Czerwiec 2015, 13:01   

Ale numer, heh. Tupet...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14