Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs na Eksportowe LOGO Polski
Autor Wiadomość
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20 Czerwiec 2015, 20:41   Konkurs na Eksportowe LOGO Polski

Nagroda główna w konkursie za najlepszy projekt na Eksportowe LOGO Polski 20 000 złotych
termin do 30.06.2015

http://www.eksportowelogopolski.pl/
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 21 Czerwiec 2015, 14:08   

No i to w miarę rozumiem. I do tego nagroda nie przesadzona. Znaczy się, za inne mniej ważne (w moim mniemaniu) logo płacono znacznie więcej (i bezmyślniej). Podoba mi się również to, że zwycięzca będzie wybierany przez ludzi. Szajsowna Komisja wybierze pierwsza piątkę, a dalej wybierać będzie Internet. Szkoda, że termin zbyt bliski, żeby zrobić coś sensownego... Szkoda :-/ 9 dni na projekt, druk, wysłanie itd. to nieco za mało :cry: Nie mniej jednak uważam, że akurat logo Made in Polska ma sens, bo to nie to samo co "logo Polski", bo tego Polska nie potrzebuje. Kładzenie godła państwowego na produkty gdzieś w sąsiedztwie kodu kreskowego mija się z celem, a w ten sposób faktycznie będzie można promować kraj za granicą. Jedno na co mam nadzieję, to że wybrane logo będzie faktycznie spełniało założenia logo - w szczególności "uniwersalność aplikacji" bo wyobrażam sobie, że to logo eksportowe MUSI być przekładalne na: druk, haft, laser, frez, piaskowanie, jedno- i wielokolorowe produkcje i na wypalanie. Jeśli chociaż w 1 przypadku nie będzie się dało tego zrobić bez utraty sensu logo (bo coś zniknie z uwagi na technologię oznakowania) to logo nie będzie się nadawało ;-)

Tylko coś nie daje mi spokoju. Ktoś chyba nie bardzo pomyślał nad logo samego konkursu. Na stronie widnieje ten znak zapytania z naszym Orzełkiem. Konstrukcja tego znaku graficznego nieodmiennie skłania mnie do zdania, że ten orzeł jest niepełnosprawny fizycznie i umysłowo, wykręcony jak paragraf - jednym słowem: Orzeł-Derp :roll:
Ostatnio zmieniony przez Shame 21 Czerwiec 2015, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21 Czerwiec 2015, 17:01   

9 dni to bardzo mało ,chyba ze ma się już pomysł . Nie mam specjalnie czasu i tylko przeleciałem wzrokiem regulamin ,ale jest tam kilka dziwnych wymogów , najdziwniejszy to TIFF 600 dpi ,przy czym wymagany jest także CDR?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13