Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
O co zadbać?
Autor Wiadomość
aligat
Początkujący


Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Listopad 2015, 11:30   O co zadbać?

Na pewno warto zadbać o odpowiedni ubiór, dobrze sprawdzą się tuniki, sukienki, lejące sweterki, luźne materiały. W tym przypadku może się sprawdzić tania /.../ CIACH!!!


Nie tolerujemy i nie będziemy tolerować kryptoreklamy na Forum. Za zrobienie tego grozi ban oraz umieszczenie loginu, e-mail oraz adresu IP na stronach antyspamowych, np. StopForumSpam, CleanTalk itp. Moderator.
Ostatnio zmieniony przez Cysorz 20 Styczeń 2016, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 26 Listopad 2015, 15:47   

Jako, że złamała pani regulamin forum, uzupełniam brakujące frazy do wyszukiwarki. Odtąd będzie Pani sklep można znaleźć także pod następującymi zwrotami, niezwiązanymi bezpośrednio z Pani działalnością gospodarczą: nekrofilia, zoofilia, pedofilia, koprofagia, gender.

Sam regulaminu nie łamię, ponieważ rzeczona strona nie zawiera wymienionych treści, treści niezgodnych z regulaminem forum, ani treści niezgodnych z prawem.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 26 Listopad 2015, 16:39   

:yes :ok
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 26 Listopad 2015, 19:01   

:poklon
 
 
dj_maras 
Ekspert



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 852
Skąd: WOLSZTYN
Wysłany: 26 Listopad 2015, 21:06   

lubie to :]
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Listopad 2015, 23:18   

Duże piwo, Arturze! :-D
Można Twój pomysł powielać przy okazji wizyt kolejnych spamerów?
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 27 Listopad 2015, 01:32   

Nie wiem jak Wy, ale jak widzę pacjenta który zamiast i pisze &, albo wymyśla nazwę firmy w trzech językach, to mam ochotę ryja obić.
Królowa Shoppingu.
A jakby tak do królowej zadzwonić?
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 27 Listopad 2015, 13:02   

Malutki, pytasz czy można pomysł powielać? Oczywiście że można, bo Artur nie ma patentu. :-) Parę dni temu napisałem do Rolanda i szczerze mówiąc liczyłem na to, że się odezwie, wcześniej zawsze odpisywał. Nie dostałem żadnej odpowiedzi i w związku z tym uważam, że żadne prawo lojalnościowe mnie nie obowiązuje. Należy rozpocząć prace nad skonstruowaniem alternatywy. Możemy stworzyć miejsce którego właścicielem nie będzie X, czy Y, możemy stworzyć własne forum CORELA. Możemy stworzyć miejsce, które stanie się popularniejsze od tego co już w sieci jest, są na tym forum ludzie, którzy wiedzą jak to zrobić, tak mi się przynajmniej wydaje.
Jak by mnie jutro nie było, to znaczy że Roland przeczytał to co napisałem. :-)
Ciepłego dnia.
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 27 Listopad 2015, 17:31   

Z grubsza proponuję takie postępowanie:
  1. Cały czas działamy tutaj i bronimy rolandowego forum rękami i nogami i liczymy, że Roland pozbiera się w pół roku.
  2. Na spokojnie obmyślamy sobie plan awaryjny, gdyby nasz Roland odpuścił:
    1. Wybieramy męża, bo chyba nie żonę — zaufania, czyli osobę, której wszyscy zainteresowani udziałem w projekcie dadzą namiary na siebie (imię, nazwisko, e-mail, telefon),
    2. Ustalamy strukturę forum (zakładam, że będziemy mieli ochotę na wprowadzenie poprawek do obecnej), po czym ustalamy grupy osób odpowiedzialnych za poszczególne działy. Następnie tworzymy regulamin,
    3. Wybieramy skrypt na którym zbudujemy forum i ustalamy główną osobę odpowiedzialną za stronę techniczną forum, czyli majstra, który to ogarnie.
    4. Dobieramy hosting. Na tym etapie, być może trzeba będzie ustalić jakąś drobną składkę startową. No chyba, że ktoś ma dojście do pewnej serwerowni, która podejmie się udpostepnienia miejsca i transferu pro publico bono.
Co o tym myślicie?

Dyskusję o skryptach zaczęliśmy tutaj.

Jako żonę zaufania najbardziej ze wszystkich chciałbym wrobić Cezarego, tylko czy zgodzi się?

Tak, będę cieszył się, jeśli powielicie mój pomysł ze słowami kluczowymi dla spamerów.
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 27 Listopad 2015, 18:42   

Arturze, bardzo mnie cieszy Twoje zaufanie do mojej skromnej osoby, ale mam nadzieję, że inni tego pomysłu nie poprą. :-) Ja bardzo chętnie przyłączę się do takiej pracy, gdyby doszła do skutku, ale na zarządcę projektu się nie nadaję. :-)
Plan wydaje mi się rozsądny, ale tak jak Ty, mam nadzieję, że przynajmniej na razie skończy się na pierwszym punkcie. Nie wiem co Roland robi, mam nadzieję, że żyje. :-)
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 27 Listopad 2015, 19:08   

chezare napisał/a:
Nie wiem co Roland robi, mam nadzieję, że żyje.

Był tu trzy dni temu , to najgorsze można wykluczyć .
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 27 Listopad 2015, 20:44   

Czyli musi się pozbierać.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 27 Listopad 2015, 21:07   

Widzę, że Czarek dyskretnie się wycofał .Zmieniłęś zdanie odnośnie inicjatywy Artura dotyczącej umilania życia spamerom ?
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 29 Listopad 2015, 20:28   

Bo to było takie czeskie poparcie.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 4 Grudzień 2015, 10:30   

Artur Miernik napisał/a:
czeskie poparcie

Tego nie znałem .Czeski film to tak.
Teraz wieczorkiem przy drugim Lechu, dotarło do mnie ,że to tożsamo , taka swobodna interpretacja. Jak się dobrze nawodni organizm ,od razu widać pozytywne zmiany w pracy głównego procesora.
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 4 Grudzień 2015, 17:47   

Z niczego się nie wycofuję, tym bardziej, że nie dostałem odpowiedzi na list który do Rolanda wysłałem. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
Jak pierwszy dopadam spamera, to mu życie "umilam", choć nie wierzę ani trochę w skuteczność takich działań. Problem jest taki, że nie można usunąć śmieci po tych sprzedawcach taniej viagry. Ja już nawet maile wysyłałem do tych "reklamowanych" firm i nic.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 4 Grudzień 2015, 17:57   

chezare napisał/a:
Z niczego się nie wycofuję

To nie było w formie wyrzutu.Wpadłeś na fajny pomysł z tymi ekmiotkami ,czy jak im tam :poklon ja powieliłem a Ty zniknąłeś .
Roland się nie odzywa ? pewnie ma jakiś ważny powód.Może się dowiedział ,że ma dwudziestoletnie blond bliźniaczki i musi im wynagrodzić stracone lata?
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 5 Grudzień 2015, 01:54   

Niepotrzebnie @Restauro wydałeś sprawę. A z nieobecności Twórcy forum proszę sobie nie żartować. Wszystko na głowie Rolanda a problem z obiema dziewczynkami jest poważny:



Siostry są zrośnięte biodrami. Podobno rozdzielić je można tylko językiem. Żaden żonaty lekarz nie chce podjąć się operacji, a NFZ umywa ręce. Może szejk jakiś?
 
 
chezare 



Pomógł: 402 razy
Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 4551
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 5 Grudzień 2015, 11:48   

Jakąś dywersję planujecie? :-)
Ładne, ale za bardzo plastikowe.
Ostatnio zmieniony przez chezare 5 Grudzień 2015, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Artur Miernik 



Pomógł: 49 razy
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 1608
Skąd: Starachowice
Wysłany: 5 Grudzień 2015, 11:58   

Eeee — tam. @Rest napisał o 20-letnich blondynkach Rolanda, a ja postanowiłem nieco udramatyzować sytuację. A, że godzina była druga w nocy, to i autocenzura nie zadziałała.

Nawet powstała wersja w niepowtarzalnym stylu SuperExpressu:
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 5 Grudzień 2015, 12:04   

Artur Miernik napisał/a:
druga w nocy

Widzę ,że Lech + nocna Głupawka , to niezła mieszanka.
 
 
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 5 Grudzień 2015, 12:32   

Spoko, to i tak jest nofollow ; )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 14