Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak odinstalować PSP 16
Autor Wiadomość
JanJan 
Początkujący
Jan


Wersja CorelDRAW: x6
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Luty 2016, 00:28   Jak odinstalować PSP 16

Witam
Kupiłem PSP 18, który wymaga deinstalacji istniejącego programu. Żadna z aplikacji nie może tego zrobić. Przy próbie odinstalowania Otrzymuję komunikat:
Installation Wizard not completed
Jak przez to przebrnąć ? Poprzedni program był ściągnięty ze strony dystrybutora i aktywowany otrzymanym hasłem.
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 11 Luty 2016, 01:18   

Revo Unistaler bardzo dobrze sobie radzi z upierdliwymi aplikacjami :-) ,wazne jest ze gdy deinstalator aplikacji zacznie smierdziec zeby uruchomic ponownie kompa to klikamy nie i wybieramy skanuj w revo
 
 
JanJan 
Początkujący
Jan


Wersja CorelDRAW: x6
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11 Luty 2016, 17:29   

bidon184 napisał/a:
Revo Unistaler bardzo dobrze sobie radzi z upierdliwymi aplikacjami :-) ,wazne jest ze gdy deinstalator aplikacji zacznie smierdziec zeby uruchomic ponownie kompa to klikamy nie i wybieramy skanuj w revo


Zainstalowałem. W opisie stoi, że można nim pousuwać resztki aplikacji, które blokują możliwość zainstalowania następnej. Tylko jak to zrobić? Byłbym wdzięczny za podpowiedź...
 
 
bidon184
[Usunięty]

Wysłany: 13 Luty 2016, 00:38   

no tak pisze i to jest prawda :-) to jest potezne narzerdzie,ale wymaga wiedzy o kompie,powiem tak nie za bardzo mi sie usmiecha przeprowadzac przez proces deinstalacji programow ,bo cos zle klikniesz i bedzie na mnie ,revo ma tryb lowcy wez celownikiem pojedz na pozostalosci i powinno byc dobrze ,jesli to nie pomorze to pisz na bidon69@o2.pl to jak sie zaoferowalem tam jakos to pomoge tylko od razu mowie to bedzie wymagalo wzajemnego zaufania :-) robisz tak jak mowie i nie ma dyskusji :-)
 
 
JanJan 
Początkujący
Jan


Wersja CorelDRAW: x6
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13 Luty 2016, 01:10   

bidon184 napisał/a:
no tak pisze i to jest prawda :-) to jest potezne narzerdzie,ale wymaga wiedzy o kompie,powiem tak nie za bardzo mi sie usmiecha przeprowadzac przez proces deinstalacji programow ,bo cos zle klikniesz i bedzie na mnie ,revo ma tryb lowcy wez celownikiem pojedz na pozostalosci i powinno byc dobrze ,jesli to nie pomorze to pisz na bidon69@o2.pl to jak sie zaoferowalem tam jakos to pomoge tylko od razu mowie to bedzie wymagalo wzajemnego zaufania :-) robisz tak jak mowie i nie ma dyskusji :-)

Wierzę bezgranicznie. :poklon :) Zresztą nie mam wyboru ;-) . Jeszcze raz prześledzę yen mój system...
Dzięki...
Kiedy masz czas?
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 13 Luty 2016, 03:10   

Kliknij ikonkę Windows w menu i do wiersza poleceń wklep "msconfig".
Możesz to samo uzyskać wciskając na klawiaturze klawisz z okienkiem i "R".
Jak "odpali się" konfiguracja systemu to sprawdź:
1. Uruchomianie
2. Usługi
Masz tam prawdopodobnie duuuuuuużo aktywnych aplikacji lub usług działających w tle, które tylko niepotrzebnie zaśmiecają system. Jeżeli będzie Ci się chciało poświęcić chwilę, to po sprawdzeniu w sieci co jest co będziesz mógł wywalić wszystko, co jest niepotrzebne. To wcale nie jest takie trudne, a nie będziesz musiał instalować na system kolejnego badziewia. Wydaje się to zapewne trudne, ale takie jest tylko na początku - później, jak już się oswoisz z komendami wpisywanymi bezpośrednio w wiersz poleceń to nie będziesz mógł uwierzyć, że większość problemów można zdiagnozować wklepaniem paru literek ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14