Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo dla szkoły językowej :-)
Autor Wiadomość
dkosc
Początkujący


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17 Lipiec 2014, 13:25   Logo dla szkoły językowej :-)

Witam,

mam wstępny projekt mojego logo, ale niestety kiepsko u mnie z wykonaniem i wyczuciem artystycznym. Szukam kogoś, kto zgodzi się na udoskonalenie mojego pomysłu i wykona go w Corelu. Właśnie zakładam szkołę językową (jednoosobową) i nie mam jeszcze doświadczenia. Dlatego bardzo proszę o pomoc (oczywiście odpłatną). Załączam obrazek, jakbym sobie moje logo wyobrażała, kolory są niezobowiązujące. Zależy mi na tym, żeby pierwsze litery Smile School, czyli SS jakoś ładnie na siebie nachodziły oraz żeby literki O tworzyły uśmiech.
Czekam na odpowiedzi i z góry za nie dziękuję :-) W razie czego poproszę o kontakt na biuro@smileschool.pl :-)
Dorota

logo pomysł.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 643 raz(y) 11.08 KB

 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 22 Lipiec 2014, 11:38   

dkosc napisał/a:
mam wstępny projekt mojego logo, ale niestety kiepsko u mnie z wykonaniem i wyczuciem artystycznym.


No nie da się ukryć, że logo mogłoby dostać lekki retusz ;-) Pomysł OK (nie wiem, czy już takiego nie było i wchodziłaby kwestia plagiatu).

Sądząc z ilości pobrań tego JPGa pewno się ktoś już tym zajął. Jeśli nie, to możesz pisać na PW na forum :-)
 
 
shanaril
Początkujący


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: jestem?
Wysłany: 24 Październik 2016, 10:14   

Mi logo takiego typu zrobiła agencja - wychodzę z założenia, że lepiej zapłacić za coś porządnego profesjonalistom niż obawiać się, że nowicjusze spartolą robotę. :P
Ostatnio zmieniony przez restauro 24 Październik 2016, 10:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 17