Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Corel VideoStudio Pro X5
Autor Wiadomość
Bartees 
Początkujący


Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Szpica
Wysłany: 19 Luty 2016, 18:55   Corel VideoStudio Pro X5

Witam. Po ok. miesiącu nieużywania programu chciałem go odpalić, lecz nie reagował w ogóle. Nie wiedziałem dlaczego się tak stało, ponieważ przez niecałe 3 lata działał bez zarzutu. Myślałem, że jeśli zrobię reinstal Corela to wszystko będzie ok, ale nie wiem czy się nie pogorszyło. Jeśli próbuje go zainstalować bądź odinstalować to wyświetla mi się ten komunikat: http://i.imgur.com/6jUCiiE.png a po kliknięciu tak: http://imgur.com/PvjQLmk Wie ktoś o co może chodzić. Zależy mi na tym programie. Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 19 Luty 2016, 19:05   

Instalujesz z płyty? Jeśli tak zrób kopię w komputerze i instaluj program z dysku . Może pomoże.
Szkoda ,że od razu robiłeś reinstalacje ,trzeba było spróbować naprawić .
 
 
Bartees 
Początkujący


Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Szpica
Wysłany: 19 Luty 2016, 20:26   

No niestety nie pomogło. Nie wiem tylko dlaczego niby program jest usunięty, ale jednak nie jest.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 19 Luty 2016, 22:22   

Część programu zostaje w AppData i Rejestrze .Dlatego po reinstalacji bywają problemy ,szczególnie jeśli wgrywa się inną wersję programu.Dlatego dobrze przed ponowną instalacją dokładnie wyczyścić system z pozostałości po odinstalowanym programie.

Uaktualnienia
http://www.videostudiopro...p-version-tab=4
 
 
Bartees 
Początkujący


Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 3
Skąd: Szpica
Wysłany: 23 Maj 2016, 19:04   

Witam. Ostatnio zrobiłem reinstal systemu i Corel działał przez kilka dni. Niestety dziś gdy chcę go uruchomić on znowu nie reaguje. Ktoś wie co jeszcze mogę zrobić aby pomogło?
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 23 Maj 2016, 19:35   

Robiłeś ostatnio jakieś uaktualnienie Windows? Jeśli tak, sprawdź według daty instalacji i usuń uaktualnienia.Może pomoże.
 
 
marbc 
Początkujący


Wiek: 60
Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 19 Maj 2017, 13:02   

Mam wielką prośbę do użytkowników programu do edycji filmów Corel VideoStudio PRO X5. Otóż od niedawna mam lustrankę Canon 70d. Zapisuje ona filmiki w plikach mov. Chciałbym utworzyć film z mojej lustrzanki ( z wesela). Proszę o poradę (opis ) jak ustawić ten program aby film końcowy był bezstratny (nie skompresowany) , tzn. żeby pozostał plikiem mov podobnie jak pliki wejściowe. Proszę o w miarę dokładny opis ponieważ nie jestem zbyt biegły w temacie. Wiem że film w tym przypadku będzie bardzo pojemny, ale zależy mi na jakości. Poza tym obecnie dostępne są pojemne pendrivy, które bez problemu pomieszczą kilkadziesiąt GB. Mógłbym konwertować film do formatu Bluray i wypalić go na takiej właśnie płytce, ale jest to film z wesela i nie wszyscy dysponują odtwarzaczami Bluray.

Poza tym pytanie drugie - w jakim skompresowanym formacie najlepiej zapisywać takie filmy aby były najlepszej jakości? Próbowałem w MPEG4 HD ale zauważyłem niepłynność odtwarzania.
Za wszelkie porady i sugestie z góry dziękuję.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21 Maj 2017, 19:23   

Sprawdź na forum Corela . U nas króluje grafika wektorowa . Twórców ruchomych obrazków niewielu


http://forum.corel.com/EN/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14