Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozwiązywanie Problemów Stabilności I Wydajności CDraw
Autor Wiadomość
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18 Wrzesień 2017, 09:28   Rozwiązywanie Problemów Stabilności I Wydajności CDraw

https://support.corel.com/hc/en-us/articles/216748998-Troubleshooting-CorelDRAW-Stability-and-Performance-Issues-on-Microsoft-Windows-2000-XP-Vista-and-Window-7
 
 
artiabs 
Początkujący
artiabs


Wersja CorelDRAW: 2021 Standard
Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25 Styczeń 2024, 12:20   

Co do wydajnosci to mam spory problem , zainstalowalem coreldraw 2021 standard na nowej maszynie z windows 11 victus core i7 z dobra grafika nvidia, problem polega na tym, ze pewne pliki powoduja zawieszenie sie podczas ladowania - pojawia sie komunikat jednoczesnie aktualizuj tekst, pliki byly tworzone w wersji duzo starszej corela 2014 , czy to przyczyna niezgosdnosci wersji ? przypomne , ze czesc otwiera sie poprwawnie (zwlaszcza mniejsze objetosciowo)
 
 
lajosz
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: Corel Draw X6 , 2020
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 287
Skąd: Ziębice
Wysłany: 25 Styczeń 2024, 14:01   

@artiabs

Witamy nowego kolega na forum.

Co do tematu, to .... ja mam Corela 2020 i .... jest DOKŁADNIE tak samo jak piszesz.


Radzę sobie w ten sposób, że starszy plik sprawiający problem próbuję ładować do starszej wersji Corel (ja mam X6) i bardzo często się zdarza, że do starszej wersji ładuje się bezproblemowo.

Jeśli natomiast nie ma w pliku tekstu który trzeba by było edytować, a nie otwiera się w ogóle w żadnym Corelu, to z kolei próbuję go otworzyć w Libre Office (darmowy odpowiednik MS Office) gdzie najczęściej się otwiera, a następnie eksportuję jako PDF, po czym tego PDF-a otwieram w Corelu i taki PDF ZAWSZE się otwiera.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13