Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Corel video studio x10 ultimate
Autor Wiadomość
kameleon
Początkujący


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 1
Skąd: Radomsko
  Wysłany: 13 Marzec 2018, 07:46   Corel video studio x10 ultimate

Mam pewien problem. Stworzyłem projekt ze zdjęć wraz z podkładem muzycznym. Chciałem przy pionowych zdjęciach dodać rozmyte tło aby do tego działa funkcja auto Pan zoom video. Nadmienię, że jak dodam zdjęcia pionowe mogę dodać tło w opcjach (np białe, szare) to gdy dodać Auto Pan scan to wszystko działa. Problem pojawia się gdy pod pionowym zdjęciem dodam to samo i utworzę z niego tło (fit to screen), dodaje na nie filtr Average i faktycznie tło jest rozmyte ale gdy na zdjęcie pionowe, które jest zdjęciem głównym (video overlay) nałożę prawym przyciskiem myszy auto Pan Scan to zamiast zdjęcie przybliżać lub oddalać się na tle zdjęcia, przybliża się zdjęcie ale z bocznymi pasami (oczywiście na tle rozciagmietego zdjęcia z filtrem Average. Trzeba ręcznie na zdjęcie główne nakładać filtr Auto Pan scan Video spośród Filtrów. Jak zrobić aby na tle rozmazanego zdjęcia filtrem Average można było zastosować autopan scan (tam jest więcej opcji zoomu) a nie tylko jak na nakładce. Można to zrobić w inny sposób.?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13