Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Cysorz
24 Maj 2018, 01:37
Prośba o pomoc z jpg
Autor Wiadomość
An 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Maj 2018, 11:57   Prośba o pomoc z jpg

Witam jestem tu nowa i bardzo proszę Was o pomoc w zrobieniu obrazów jpg na wersję corel.

https://zapodaj.net/6effe6fe5d196.jpg.html
https://zapodaj.net/56dc96858eddf.jpg.html
https://zapodaj.net/72192cde34707.jpg.html
https://zapodaj.net/67f29f83f165d.jpg.html
https://zapodaj.net/eb8d5b86968e4.jpg.html

Z góry dziękuję za pomoc !
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2018, 19:57   

Na czym ma polegać ta pomoc? Na wytłumaczeniu jak to zrobić?
 
 
An 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 22 Maj 2018, 20:08   

Kolega moderator umie czytać ze zrozumieniem? Proszę o wykonanie takich przeróbek z JPG na CORELA tylko tyle. Pozdrawiam
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7667
Skąd: Gdynia
Wysłany: 22 Maj 2018, 20:13   

Zastanawiam się w jakim celu podszywasz się pod dziewczynę . Rozumiem gdyby to było Porsche ,ale Jelcz ?
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Maj 2018, 21:27   

An napisał/a:
Kolega moderator umie czytać ze zrozumieniem?

Oczywiście, rozumiem - w napisanej przez Ciebie wiadomości jest "proszę Was o pomoc", dlatego więc chciałem doprecyzowanej odpowiedzi. Dodatkowo jest w dziale "Pomóż mi wykonać rysunek" a nie w "Zlecę/wykonam pracę"!

Teraz już wiem, że szukasz jelenia, który by coś takiego zrobił za darmo - popraw mnie, jeżeli się mylę...
 
 
An 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Maj 2018, 00:01   

Jeleniem jesteś Ty nie podszywam się pod kobietę bo nią jestem to co piszecie jesteście żałośni. Analizując to forum w większości przypadków pomagaliście przerabiać z jpg na wektory.

Dlaczego Jelcz ano dlatego że chciałam zrobić mężowi prezent ponieważ maluje swoje wymarzone auto więc chciałam mu zrobić niespodziankę (rocznica ślubu) i wydrukować te naklejki w zakładzie poligraficznym , który niestety ma słabego grafika który nie wie jak to zrobić na Corelu.

Wy nie chcecie kobiecie pomóc to nie będę szukała dalej Panowie "Dżentelmeni" od siedmiu boleści.

Pozdrawiam Anna.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Maj 2018, 00:35   

Czyli w dalszym ciągu szukasz jelenia?

Taka wektoryzacja to nie 5 minut a dużo, dużo więcej - a jak to (jako pierwszy bodajże) stwierdził Benjamin Franklin: "czas to pieniądz". A w tą bajkę o "słabym grafiku" to nie uwierzę - gość po prostu za swoją pracę chce wynagrodzenie a Ty chciałabyś [?] znaleźć frajera za darmo...

Jeżeli jest inaczej, to dlaczego trafiło to do działu "Jak wykonać" a nie do "Zlecę"???
 
 
An 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 23 Maj 2018, 15:55   

Czekałam czekałam w końcu ktoś na mojego maila się odezwał frajera czy jelenia nie szukałam i nie mówiłam że nie zapłacę. Stać mnie było na to dałam 500 zł zarobił ten który poszedł po rozum do głowy.
I podszedł do tematu kluczowo i z głową.

A Was pozdrawiam choć na to nie zasługujecie współczuję waszym kobietom że z takimi prostakami muszą się uganiać.

Co do grafika z zakładu poligraficznego nie zna Corela tylko Photoshopa czy jakoś tak.

Tyle . Temat do zamknięcia mądre głowy.


:lol: :lol: :lol:
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3130
Skąd: Kraków
Wysłany: 24 Maj 2018, 01:36   

OK, zamykam temat skoro o to prosisz.

Ale: założyłaś (eś?!) temat w dziale, gdzie ludzie szukają wskazówek jak się czegoś nauczyć a teraz nagle piszesz o jakimś wynagrodzeniu za wykonanie!
W pierwszym poście piszesz: "Proszę o pomoc w zrobieniu" więc jest to raczej jednoznaczne: "Pomóż mi wykonać" a nie "Zlecę".
Wybacz jeżeli się mylę, ale w dalszym ciągu jest to niewiarygodne. I to bardzo...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14