Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlecę wykonanie projektu na logo
Autor Wiadomość
BartoL 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Libiąż
Wysłany: 30 Maj 2018, 14:47   Zlecę wykonanie projektu na logo

Witam, zwracam się do najwybitniejszych projektantów o pomoc w wykonaniu ciekawego logo dla dj'a - chodzi mi o to, żeby zawrzeć w takim projekcie 3 elementy - kameleona, equalizer oraz piorun lub coś od mocy np. jakiś błysk pod spodem całości, coś w tym guście - z dopiskiem pod grafiką ,,Dj BartooL" ciekawą czcionką albo również graficznie nawiązując do całości - cena do uzgodnienia :>
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 30 Maj 2018, 15:13   

Masz już swoje konto na forum , Shame przedstawił nawet ciekawą propozycje związaną z tematem.
Wystarczy dostosować projekt do nowych wytycznych .




http://corel.wodip.opole....ighlight=#63095
 
 
BartoL 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Libiąż
Wysłany: 30 Maj 2018, 19:42   

Masz sporo racji (jak skojarzyłeś, że Ja to Ja)? ;D
Tylko mi chodzi o taki profesjonalnie przygotowany projekt przez zawodowca, samemu mi brakuje kompetencji,programu itd. A to musi być WoW - nie jak kermit, za wiele się nie zmieniło od tamtego czasu... ^^

Mam wizję następującą:
Jest equalizer z kolorami, może być niestandardowymi np pomarańczowo-czerwony,albo coś od zieleni - do tego może być np. napis większy DJ z zakręconym J jak ogon kameleona a na dole tylko BartooL nawiązując całość, tego typu realizację potrzebuję, kreatywną i opartą o nowoczesne zastosowania zaawansowane świateł itp. tak właściwie rysownika? Ktoś, kto by to zaaranżował porządnie - jak wspominałem, zapłacę za dobrą pracę dobrą kwotę.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 30 Maj 2018, 20:15   

BartoL napisał/a:
jak skojarzyłeś, że Ja to Ja

Mam w miarę dobrą pamięć ,im dalej w przeszłość , tym lepszą .Słyszałem że z wiekiem to normalne.

Poważnie ,hasło kameleon i dj było tym impulsem ,trochę wałkowaliśmy wówczas ten temat .
 
 
BartoL 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Libiąż
Wysłany: 31 Maj 2018, 11:54   

Zdaje się to rzadko spotykane połączenie... Co racja, to racja planuję przyszłość z grafiką, bo od października wyruszam z edukacją pod kątem DTP niemniej jednak chciałbym, żeby ktoś utalentowany zajął się stworzeniem tego w oryginalny sposób, w pełni profesjonalnie
 
 
Shame 
Red Dot Corporation



Wersja CorelDRAW: X7
Pomógł: 213 razy
Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2565
Skąd: Poznań
Wysłany: 1 Czerwiec 2018, 18:20   

BartoL napisał/a:
Jest equalizer z kolorami, może być niestandardowymi np pomarańczowo-czerwony,albo coś od zieleni - do tego może być np. napis większy DJ z zakręconym J jak ogon kameleona a na dole tylko BartooL nawiązując całość, tego typu realizację potrzebuję, kreatywną i opartą o nowoczesne zastosowania zaawansowane świateł itp. tak właściwie rysownika?


Bartek, chyba nie do końca dobrze formułujesz zadanie - według tego, co napisałeś, to ty chcesz grafikę i/lub plakat, a nie logo. Twoja koncepcja posiada tyle elementów, że to będzie obrazek, który może i będzie Ci się podobał, ale będzie również posiadał ZERO utylitaryzmu i możliwości aplikacji. Takie historie to możesz sobie robić PO TYM jak już będziesz miał właściwe logo i używać np. na okładkę albumu (?) ale to będzie grafika, nie logo.

Bardzo dawno niczego nie projektowałem, więc w wolnej chwili się z tym posiłuję ;-) Ot, tak, dla zabawy.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 1 Czerwiec 2018, 18:25   

To chyba bardziej chodzi o szyld na konsole dla DJ .
 
 
BartoL 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Libiąż
Wysłany: 2 Czerwiec 2018, 11:41   

SHAME pamiętasz o mnie? :>
Ostatnio zmieniony przez BartoL 14 Czerwiec 2018, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
s-p-i-n 


Pomógł: 192 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1484
Skąd: opolszczyzna
Wysłany: 10 Czerwiec 2018, 15:02   

Z Bartool'em praca nad projektem wygląda tak, że jak już projekt jest gotowy to kontakt się urywa - nie polecam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13