Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
prośba o pomoc w wyborze programu
Autor Wiadomość
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Maj 2021, 01:47   

Panowie, mamy już prawie szkic scenariusza do fajnego wątku sensacyjnego ;)
Ja co prawda nie jeżdżę już na tym rowerze o którym wspomniałem, mam nowszy (chociaż niespecjalnie lepszy) i jego głównie używam. Jeżeli jednak mi kiedyś szacowna korporacja założy na niego blokadę, bo powinienem wydać kasę na ich kolejny (też niespecjalnie lepszy) model, to ją usunę - jako że zapłaciłem za "wieczystą" możliwość używania tego roweru - to mi firma zagwarantowała!!! w umowie kupna/sprzedaży i tego się trzymam. A czy do usunięcia tej nielegalnie i wbrew umowie nałożonej blokady użyję młotka czy siekiery to moja sprawa...
Teraz firma tylko wynajmuje swoje nowe rowery, ale ja tym zainteresowany na razie nie jestem, więc taką opcję sobie podaruję. Mało tego, mam także kilka innych starszych modeli i jeżeli kiedykolwiek będę miał ochotę to sobie nawet na wszystkich naraz pojeżdżę, bo mam od samego producenta na to zgodę ;).
I nie naruszam tym samym żadnych paragrafów czy nawet umów, bo czarno na białym w umowie jest zaznaczone, że mam swoje prawa...
 
 
wit21 
Początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 17 Maj 2021, 14:12   

Zamierzam kupić CorelDraw X6 na znanym portalu aukcyjnym na "A...o".
Jeden ze sprzedawców oferuje CorelDRAW Home&Student Suite 2014 PL Windows. Dodatkowo informuje, że w 2014 roku firma Corel wydała dwie wersje programu do użytku domowego : 2014 oraz X6.

Rzekomo są to identyczne programy nie różniące się niczym w funkcjonalności.

Prawdopodobnie ten sam sprzedawca pod innymi nickiem oferuje CorelDRAW Home&Student X6 PL.

Która wersje polecacie do kupna ? Czy faktycznie nie ma różnicy? Na jedną z nich sprzedawca wystawia fakturę VAT na drugą nie. Proszę o pomoc w wyborze.
COREL do zastosowań domowych - czyli nie komercyjnych.
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17 Maj 2021, 14:45   

Cały czas ostrzegamy przed kupnem program u nieautoryzowanych sprzedawców , można kupić ewentualnie od kogoś zaufanego
Zarobimy 100 zł chwilę się pobawimy i program zostaje zablokowany .
Faktura Vat jest dowodem dla Urzędu Skarbowego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14