Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Znikające rysunki w jpg wyeksportowane z Corela
Autor Wiadomość
mariusz-wwo 
Początkujący
mariusz-wwo


Wersja CorelDRAW: x7
Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Wejherowo
  Wysłany: 2 Listopad 2021, 15:58   Znikające rysunki w jpg wyeksportowane z Corela

Witajcie.

Zwracam się z zapytaniem dotyczącym takiego problemu:

Od kilku dni moi współpracownicy i szefowie meldują mi o znikających obrazach wygenerowanych w x7.
Przygotowuję obrazki, które eksportuję do jpg. Wysyłam do odbiorców i są one otwierane po zapisaniu pliku na dysk w klasycznej przeglądarce zdjęć Win10 (takiej używają). Po otwarciu pliku cały rysunek w jednej chwili robi się czarny.
Ja nie używam klasycznej przeglądarki zdjęć Win10, a jedynie IrfanView i starej przeglądarki windowsowej, więc nie byłem w stanie zweryfikować problemu, ale przed chwilą i u siebie takiej użyłem i rzeczywiście tak się dzieje, w dodatku dotyczy to tylko obrazów wygenerowanych przeze mnie i tylko w jpg.

Czy coś gdzieś kliknąłem, zaptaszyłem albo zaznaczyłem i coś zmieniłem podczas generowania obrazów czy to raczej niewłaściwy kierunek szukania rozwiązania? Coś z kolorami nagle przestało trybić?

Na innych forach można przeczytać o kodowaniu plików, karcie graficznej itd, ale znowu wspomnę, że problem dotyczy tylko moich plików.

Czy mogę prosić o podpowiedzi co zrobiłem nie tak?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14