Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Drukarnia internetowa, kalendarz książkowy.
Autor Wiadomość
Dymecky
Początkujący
Dymecky


Wersja CorelDRAW: 2022
Dołączył: 03 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 14 Listopad 2022, 19:33   Drukarnia internetowa, kalendarz książkowy.

Witam, mam taki problemm nie mogę znaleźć drukarni internetowej, która na kalendarzu wykorzystałaby mój projekt graficzny, robiłem już kalendarze, ale takie na ściane i nie było problemu z grafiką, teraz okazało się że drukarnia z która współpracuje od zawsze, na kalendarzu książkowym wykonuje tylko tłoczenie. Zna ktoś dobrą drukarnie internetową, która ogarnia grafikę na takim kalendarzu ?
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Listopad 2022, 08:19   

Cześć.
Rozumiem, że masz już własne kalendarze książkowe i chcesz na ich okładkach wydrukować coś swojego, tak? Jeżeli o coś takiego Ci chodzi, to poszukaj firmy, która robi nadruki UV na powierzonym materiale.
 
 
Dymecky
Początkujący
Dymecky


Wersja CorelDRAW: 2022
Dołączył: 03 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 15 Listopad 2022, 09:47   

Cysorz napisał/a:
Cześć.
Rozumiem, że masz już własne kalendarze książkowe i chcesz na ich okładkach wydrukować coś swojego, tak? Jeżeli o coś takiego Ci chodzi, to poszukaj firmy, która robi nadruki UV na powierzonym materiale.

Tak, właśnie chodzi mi i o nałożenie swojego projektu graficznego, konsultant z Viperprint powiedział mi że oni wykonują jedynie tłoczenie na kalendarzach książkowych. Rozumiem, że musze mieć już zakupione własne kalendarze i dać im to pod druk, czy oni będą mieli już te kalendarze i prześlą mi z nadrukiem już na gotowo ?
 
 
kek 
Praktyk



Wersja CorelDRAW: X7
Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 81
Skąd: Polska
Wysłany: 15 Listopad 2022, 14:16   

Wysłałem Ci na PW.
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 15 Listopad 2022, 21:46   

W takim razie tylko nadruk UV - tanie to nie jest, ale to chyba jedyna droga. Robiłem w swoim czasie "alternatywę", czyli nadruki na folii samoprzylepnej + wycięcie po obrysie i naklejanie na gotowe kalendarze, ale jest to rozwiązanie - że tak napiszę - na krótką metę. Takie zresztą miało być, miał to być gadżet na targi i tyle. Jeżeli ma być elegancko, to nadruk UV - ale będzie drogo. Firma wykonująca taką usługę będzie najprawdopodobniej chciała, żebyś im dostarczył kalendarze - ale trzeba najpierw zrobić próbę, która sprawdzi nie tylko jakość wydruku ale i możliwość nadruku na danym materiale.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14