Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Corel videostudio x9 - problem z projektem/renderowaniem
Autor Wiadomość
tomekkp 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: Wlkp.
Wysłany: 24 Marzec 2017, 09:07   Corel videostudio x9 - problem z projektem/renderowaniem

Witam,
Mam problem z działaniem projektu w corel videostudio x9 pro, mianowicie gdy dołączam plik video, nie robiąc nawet żadnej obróbki/przejść/efektów puszczając podgląd video klatkuje, zacina się ogólnie rzecz biorąc - jakość tragiczna. Co gorsze, renderując program nie ważne do jakiego formatu - jakość jest taka jak podczas podglądu projektu (nie ważne czy to avi, mpeg, mov.). Testowałem na mp4 formatach różnych wideo, mov, i na tych standardowych Corelowskich co są. Wrzucając nawet ten podstawowy plik video od corela od razu się zacina.
Odinstalowałem kodeki, program, zainstalowałem ponownie - problem nadal istnieje. Biorąc "Clip" - działa normalnie, przechodząc na projekt/renderując wideo - klatkuje itd. wygląda to tragicznie.
Pomału kończą mi się pomysły, i myślę o formacie komputera, lecz jeszcze szukam pomocy u Was, może ktoś miał podobnie ?
Sterowniki grafiki zaktualizowane.
Sprzęt to laptop MSI GE72 apache,
I7, 16gb ramu, grafika GE force GTX 860M,
Ps. Dziś popołudniu (po 16tej) będę nie osiągalny obawiam się, w niedzielę wieczorem wracam więc możliwy brak aktywności do tej pory choć liczę na jakąś pomoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14