Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Petycja obywatelska
Autor Wiadomość
gonia 
Profesjonalista
gonia


Wersja CorelDRAW: x5
Pomogła: 72 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 426
Skąd: Białystok
Wysłany: 9 Marzec 2020, 14:01   Petycja obywatelska

Petycja na stronie Avaaz w obronie Anny Gacek, dziennikarki radiowej „trójki” :evil:
https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/minister_kultury_i_dziedzictwa_narodowego_prezes_p_protest_z_powodu_zwolnienia_z_radiowej_trojki_redaktor_anny_gacek/?rc=fb&fbclid=IwAR0YGsaU2VIb3VY2FMGK0JcQsxyX_pq8h7u6b4ABhJbfWdB2vPfm_vuHzSY
Mam nadzieję (być może naiwnie), że ktoś w ministerstwie się zorientuje, że zwolnić i owszem należy, ale panią Prezes, za działanie na szkodę konkretnej stacji radiowej...
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 9 Marzec 2020, 14:24   

Poczekamy niedługo sami się zwolnią . Anna Gacek na pewno szybko znajdzie pracę w bardziej przychylnym miejscu.
Trójka to już jest trup. Jeszcze tylko Marek Niedźwiecki pójdzie na emeryturę i można gasić światło .
 
 
gonia 
Profesjonalista
gonia


Wersja CorelDRAW: x5
Pomogła: 72 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 426
Skąd: Białystok
Wysłany: 9 Marzec 2020, 15:07   

restauro napisał/a:
Trójka to już jest trup.

Restauro nie zgadzam się nono , a Wojtek Mann znasz drugiego takiego oryginała, z tak inteligentnym poczuciem humoru? Piotr Bukartyk, Piotr Baron, Piotr Stelmach, Katarzyna Stoparczyk (sobota, godz. 8 - "Myśli dziecka", rozmowy prowadzone z wielką klasą, profesjonalne przygotowanie, nie narzucanie własnych poglądów, nie przerywanie rozmówcy), Katarzyna Kłosińska. Sporo całkiem niezłych reportaży. Faktem jest, że to radio raczej nie cieszy się uznaniem młodych, bo nie jest komercyjne, to nie RMF.
Jeżeli chodzi o Marka Niedźwieckiego, to akurat nie koniecznie jestem jego wielbicielką, chociaż kojarzy się jednoznacznie z trójką.
Anna Gacek na pewno znajdzie dużo bardziej intratne zatrudnienie, bo jest profesjonalistką ale czy słuchacze trójki znajdą sobie inną stacje na takim poziomie, raczej wątpię. Liczba podpisów pod tą petycją świadczy o tym, że jednak trochę tych słuchaczy jest i myślę, że te podpisy w większości są w obronie nie tylko Gacek ale tych, o których pisałam wyżej, bo to są ludzie, którzy pracują tam nie tylko dla kasy ale jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało realizują misję i za to ich cenię :poklon
pozdrawiam
P.s. Nie wiem czy u innych jest tak samo ale u mnie dzisiaj forum strasznie "muli"
 
 
Cysorz 



Pomógł: 205 razy
Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 3129
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Marzec 2020, 17:45   

Trójce wiele razy już wieszczono upadek a trzyma się całkiem dobrze :) Jedna osobowości odchodzą, inni przychodzą - Trójka trzyma poziom całkiem dobrze. Speca od marketingu bym co prawda wywalił na zbity pysk bo nigdy tak niskiego poziomu reklam nie było, ale poza tym daje radę...
 
 
gonia 
Profesjonalista
gonia


Wersja CorelDRAW: x5
Pomogła: 72 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 426
Skąd: Białystok
Wysłany: 10 Marzec 2020, 09:50   

Cysorz napisał/a:
Trójce wiele razy już wieszczono upadek a trzyma się całkiem dobrze :) Jedna osobowości odchodzą, inni przychodzą - Trójka trzyma poziom całkiem dobrze. Speca od marketingu bym co prawda wywalił na zbity pysk bo nigdy tak niskiego poziomu reklam nie było, ale poza tym daje radę...

Akurat pod tym, że Trójka trzyma poziom podpisuję się się obiema rękami. Jednak ten artykuł wyraźnie świadczy o tym, że dzieje się tam coś niedobrego, jakkolwiek budujące jest to (i to właśnie odróżnia tę stację i tych ludzi), że się potrafią zjednoczyć w potrzebie. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ktoś celowo tam wpycha kij w mrowisko :evil:
https://www.wirtualnemedi...je-oswiadczenie
Restauro, proszę zrób coś z tym, żeby ta strona nie „muliła” :cry
 
 
restauro 



Wersja CorelDRAW: CorelDraw X4 ,X7
Pomógł: 573 razy
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 7664
Skąd: Gdynia
Wysłany: 10 Marzec 2020, 14:56   

gonia napisał/a:
zrób coś z tym, żeby ta strona nie „muliła”


Niestety nie mam na to wpływu ,samego mnie to denerwuje , szczególnie jak robię rano czystki wśród spamerów i trwa to zamiast kilka sekund kilka minut .
To pewnie coś z serwerem wodip.opole.pl lub faktem , że wersja forum jest nieaktualna. Możliwe ,że jedno i drugie . Po konserwacji jakiś czas jest spokój i później znowu muli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13