Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie jest Fit Object to Path w 2019 oraz ten sam kolor
Autor Wiadomość
doominus31
Doradca


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 104
Skąd: Warsaw
Wysłany: 7 Luty 2021, 11:33   Gdzie jest Fit Object to Path w 2019 oraz ten sam kolor

Witam.

Nie mogę tej opcji znaleźć mam wersję PL.
Fit Object to Path .

Nowa rzecz a to samo prawie


Jak tu się zaznacza obiekty tego samego koloru?
Coś się przy imporcie z zewnątrz popsuło i na projekcie mam kilka odcieni czerwieni.

Chcę teraz pozaznaczać wszystkie krzywe tego samego koloru i nadać im domyślną czerwień.

Projektuje pod ploter więc używam "prostych" kolorów.

Powinno być
Edit / find and replace / find objects / find objects that match the currently selected object
Ostatnio zmieniony przez doominus31 18 Czerwiec 2021, 15:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lajosz
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: Corel Draw X6 , 2020
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 289
Skąd: Ziębice
Wysłany: 7 Luty 2021, 21:57   

 
 
doominus31
Doradca


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 104
Skąd: Warsaw
Wysłany: 8 Luty 2021, 20:19   

Nie mam tu tego.



Tutoriale wskazywały na opcje uruchom. Ale tu też tego nie ma, nawet jako płatny lub darmowy dodatek.


123.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 321 raz(y) 133.43 KB

 
 
lajosz
Fachowiec


Wersja CorelDRAW: Corel Draw X6 , 2020
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 289
Skąd: Ziębice
Wysłany: 9 Luty 2021, 00:34   

Nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie tego nie ma, bo jak się rozglądnąłem po necie, to tego narzędzia (Fit Object to Path) można używać już od wersji 18, chociaż trzeba ściągać jako dodatek, natomiast w wersji 19 i wyżej jest to dodane jako default.

Nie piszesz o jaką wersję chodzi, bo sam numer wersji to jeszcze nie wszystko.

Jeśli u Ciebie tego nie ma, to przyczyny mogą być (moim zdaniem) takie jak poniżej.

--- Podczas instalacji odznaczyłeś coś i .... nie zainstalowało się wszystko.
--- Masz Corela w wersji 19, ale ..... możliwe, że w najniższej możliwej wersji, czyli jest to mocno okrojony Corel i tam tego narzędzia po prostu nie ma.
--- Masz Corela w wersji (jakiejś wyższej) gdzie to narzędzie jest, ale .... po instalacji załadowałeś sobie układ interfejsu z innej wersji Corela gdzie tego narzędzia nie było i teraz po prostu go nie pokazuje w interfejsie, ale .... jest i tylko trzeba załadować natywny interfejs albo w ustawieniach dostosowania dodać odpowiednie pozycje, w tym przypadku właśnie Dopasuj Obiekty do Ścieżki.

Rada:
Odinstalować Corela.
Posprzątać po nim wszelkie foldery i wpisy w rejestrze systemowym.
Zrestartować kompa.
Zainstalować na nowo NIE ODZNACZAJĄC podczas instalacji niczego.




==========
Jeśli masz legalną wersję, to po prostu możesz zadać pytanie do pomocy Corela i .... odpowiedzą, z tym że .... poczekasz na odpowiedź kilka dni lub ..... tygodni, bo .... zabawna jest obsługa polskich klientów przez Corela, czyli .... piszesz do Corela w jakiejś sprawie, dostajesz z utopmatu tzw, Ticket i .... czekasz aż ktoś w polskim oddziale Corela przetłumaczy Twoje pytanie na angielski i wyśle do globalnego wsparcia Corela, po czym oni tam w tym globalnym oddziale Corela albo się zajmą Twoim pytaniem w rozsądnym czasie, albo nie :) .... a jak się już zajmą, to wysyłają odpowiedź po angielsku, po czym polski oddział tłumaczy to na polski i wysyła do Ciebie :)

Czysty idiotyzm, ale .... tak działa Corelowskie wsparcie klienta w Polsce.
 
 
doominus31
Doradca


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 104
Skąd: Warsaw
Wysłany: 18 Czerwiec 2021, 14:55   

lajosz napisał/a:

==========
Jeśli masz legalną wersję, to po prostu możesz zadać pytanie do pomocy Corela i ....


Mają to w dupie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 16