Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: JarekDRAW
13 Kwiecień 2008, 11:54
Oferta zlecenia
Autor Wiadomość
N_projekt 
Początkujący
Needprojekt


Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: zaa rogu
Wysłany: 13 Kwiecień 2008, 11:10   Oferta zlecenia

Witam
Muszę się przyznać, że grafiką się nie interesuję i nie lubię być zmuszany ok coś tam dłubnołem, ale to za mało nawet żeby zaliczyć :/ więc mam ochotę zlecić zlecenie zdalnie. Mogę wysłać moje wypociny, ale myśle, że to zbędne. Ok o co chodzi....
Wszystko musi być w Corelu najlepiej ver 11.
Wszystko o tematyce dowolnej (możliwej do przedstawienia na zaliczenie)
Należy zrobić okładkę na płyte. Oraz książeczke, która będzie zawierała tekst i grafikę.
Grafika ma być nasycona jakimiś efektami ale do projektu powinny być dołączone oryginalne zdjęcia oraz zdjęcia po zbajerowaniu (proszę opisać co zostało dodane mniej więcej jak to się stało, lub jakiś link do opisu) Liczba strona 20-30
Format
Na 1 A4 należy umieścić lewą i prawą stronę (to w prowadnicach,będę się starał jakoś to opisać...) na górze, pod tym dalej na tej samej A4 druga strona tej książeczki. Chodzi o to żeby np na 5 stronie z lewej byla 5 strona, a po prawej np 26 itd tak zeby srodek ksiazki wkoncu sie zgadzal np 9 z lewej 10 z prawej, a wszystkie efekty tła itd pasowały do siebie.
Do czwartku tego tygodnia prosił bym o chociaż część pracy ( np spis tresci okladki i cd ) po czym zostanie wpłacona połowa a na zakończenie pozostała część opłaty.

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt mailowy qrzys@o2.pl

PS. Proszę o dopisanie wymaganej opłaty, pomysłu (co zostało by przygotowane) itp co uważacie za istotne.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15