Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: roland
6 Wrzesień 2006, 18:43
CorelDraw 9 - gdzie kupić?
Autor Wiadomość
Ostzie
Początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 1
Wysłany: 5 Wrzesień 2006, 20:18   CorelDraw 9 - gdzie kupić?

Witam, przepraszam ze pisze to tutaj, ale nigdzie indziej nie znalazlem odpowiedzniejszego dzialu. Tak jak w temacie czy wie ktos gdzie mozna zakupic jeszcze Corel'a 9? Potrzebna mi wersja dla firm.

z gory dzieki
 
 
mysza 
Początkujący
mysza


Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 5
Wysłany: 5 Wrzesień 2006, 23:43   

Witaj,

Oczywiście w grę wchodzą oficjalni przedstawiciele Corel-a na terenie wschodniej europy (rzucasz temat np. w Google i masz dystrybutorów). W związku z leciwą już wersją softa musisz posprawdzać oferty największych spedytorów sprzętu komputerowego (najlepiej) np. Komputronik, Action ect(niekoniecznie polskich firm). Jak im zbywa coś na magazynach to puszczają po zaniżonych kosztach. Gorsza sprawa jak nikt nie ma stanie, to w "oficjalu" siekną Ci taką cenę, że wymiękniesz i będziesz zmuszony kupić to co aktualnie dają!!! Taka jest obecnie polityka finansowa firm - NIESTETY!!!? No chyba, że masz "gadane" i przedstawisz zalety starszej wersji "dobitnie" to jest szansa, że puszczą za rozsądną cenę. Miałem osobiście takie potyczki, co prawda z innej dziedziny softu ale dopiąłem na swoim i się opłacało!!! Musisz znać wszystkie dane statystyczne odn. tego oprogramowania i możliwości sprzętowych i systemowych na naszym rynku!? Dzięki Bogu pozostaje jeszcze możliwość zasponsorowania projektu .... z Unii Europ. POWODZENIA!!!
 
 
anonymus
[Usunięty]

Wysłany: 6 Wrzesień 2006, 00:53   

Jest jeszcze jeden "sposób": czasami do (np.) skanera dołączają starsze oprogramowanie - jeżeli dobrze pamiętam to sam gdzieś ostatnio widziałem promocję pt. "skaner + CorelDraw9 za 399 zł). Szukałem tego - nie znalazłem - ale wcale to nie znaczy, że i Ty na cos podobnego nie trafisz, jeżeli poświęcisz temu trochę czasu...
 
 
damian1125
Początkujący


Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 2
Wysłany: 22 Listopad 2006, 18:27   

do tabletu dodali raz corel esselentials 2 lub wtyczki do photoshopa.
Może w jakimś innym też dodają właśnie tego corela?

Dodano:
Tu jest link do sklepu internetowego, gdzie właśnie ten produkt sprzedają za około 600 zł.
Corel 9

Ps. To jest złota edycja.

Dodano2:
Nie widzę nigdzie :(
http://www.3kropki.pl/pro...x=13&o_szkw.y=5
Tu są jakieś inne, ale Corel 9...
 
 
GRAFIK
Początkujący
GRAFIK


Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: INTERNET
Wysłany: 12 Wrzesień 2009, 16:13   

Ostzie napisał/a:
Witam, przepraszam ze pisze to tutaj, ale nigdzie indziej nie znalazlem odpowiedzniejszego dzialu. Tak jak w temacie czy wie ktos gdzie mozna zakupic jeszcze Corel'a 9? Potrzebna mi wersja dla firm.
Cytat:
Witam, przepraszam ze pisze to tutaj, ale nigdzie indziej nie znalazlem odpowiedzniejszego dzialu. Tak jak w temacie czy wie ktos gdzie mozna zakupic jeszcze Corel'a 9? Potrzebna mi wersja dla firm.


Witam zawsze najlepsza oferte na Corel znajdziesz w sklepie który ma najwieksza oferte oprogramowania www.deltasoft.com.pl
 
 
Sponsi 
Profesjonalista


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 482
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12 Wrzesień 2009, 19:55   

Chyba jednak Cortland ma taniej.. www.cortland.com.pl
a 9 chyba już nie kupisz.. w dobrej cenie jest X3, bo Corel daje za ok. 800zł starszą wersję zawsze.. fajna sprawa..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14