Corel FORUM Strona Główna Corel FORUM
Forum użytkowników programów firmy Corel. Grafika wektorowa, rastrowa i obróbka zdjęć cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: JarekDRAW
4 Wrzesień 2008, 06:39
Problem z plikiem EPS tym razem podglad- nowe
Autor Wiadomość
neoeinz 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 45
Skąd: szczecin
Wysłany: 4 Sierpień 2008, 11:49   Problem z plikiem EPS tym razem podglad- nowe

Witam, mam corelaX3 i jest w nim drazniacy problem !! po eksportowaniu czegokolwiek do EPS importuje ten plik do programu EasySIGN (porogram do obslugi plotera tnacego) i jak importuje tego eps'a to wkleja mi sie wszystko w kolorze czarnym !! jezeli ekportuje cos z corela11,12 jest wszystko ok. Dodam ze X3 posiada wszystkie sp1,sp2... i pan zobslugi corela tez nie mial pojecia o co moze chodzic. Czy X3 cos namieszalo z eksportowaniem :/ troche jest to uciazliwe.
Ostatnio zmieniony przez neoeinz 5 Sierpień 2008, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
1cm
Profesjonalista


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 331
Skąd: Opole
Wysłany: 4 Sierpień 2008, 19:20   

nie mam jak teraz przetestować tego u siebie ale obiecuje pobawić się rano :) Może wcześniej uda Ci się poprawnie zaimportować .dxf .plt albo .ai w wersji 8, bo takie easysign importuje, a w x3 da się zapisać.

pzdr.
 
 
neoeinz 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 45
Skąd: szczecin
Wysłany: 4 Sierpień 2008, 19:59   

plt nie idzie, otwieraja mi sie jakies krzaki w easy, dxf nie probowalem :) no i zobacze ten ai w 8. ale daj znac jutro, bede wdzieczny.wlosy rwalem :)
 
 
1cm
Profesjonalista


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 331
Skąd: Opole
Wysłany: 5 Sierpień 2008, 12:28   

U mnie podobnie. Importują się same kontury bez informacji o wypełnieniach, kolorach, przejściach tonalnych itp. [corelX3 sp2 -> eps ->EasySign32 2.0.0.7]

pzdr.
 
 
neoeinz 
Bywalec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 45
Skąd: szczecin
Wysłany: 5 Sierpień 2008, 15:33   

zeby ne zakladac 2ch tematow o jednym eps, czemu w X3 nie pokazuje mi podgladu pliku EPS :O zwariowalem, kolejne utrudnienie w X3 ? czy cos trzeba ustawic ?
 
 
DooSHeK 
Znawca



Pomógł: 9 razy
Wiek: 42
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 157
Skąd: Toruń
Wysłany: 5 Sierpień 2008, 20:44   

niestety też mam ten sam problem z importem eps do EasySign. Z poprzednich wersji szło gładko a z X3 wszystko importuje się z czarnym wypełnieniem :( kombinowałem już na różne sposoby nawet edytując plik eps w notaniku podmienijąc nagłówki itp. ale nic nie pomogło. Corel coś najwyraźniej dziwnie eksportuje tego epsa :/
 
 
AsmodeusTM 
Początkujący
para-lityk


Wiek: 47
Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 7
Skąd: Opole
Wysłany: 25 Sierpień 2008, 10:48   

Pracowałem w sławetnej firmie która rozprowadzała easy do Mutohów i sumów. Jeśłi chodzi o ES32 to on ma porąbany stosunek do eps. Raz potrafi przeczytać poprawnie zaraz ten sam plik przeczyta źle. Co do AI to potrafi dodać coś od siebie np. dodatkowe linie lub zwielokrotnić krzywą. Najlepszą wersja ES była 9 a najlepsze wyniki daje plt. Trochę mnie dziwi, że nie widzi plt ES32, bo to czysty plik wektorowy, który z wiersza poleceń można do plociaka wysłać.

ES32 lubi się najlepiej z Cd7 i 9,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
         
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14